Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > GOSiT Zawadzkie > Zawadzkie sezon 2019/20 turniej nr 5
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Turniej nr 5  03.10.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 1158 1256 2414
2 Szymski Marcin Victoria Chróścice 1203 1176 2379
3 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 737 1382 2119
4 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 730 1085 1815
5 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 1116 590 1706
6 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 819 858 1677
7 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1032 616 1648
8 Deptała Leon Skat Kolonowskie 800 840 1640
9 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 518 934 1452
10 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 360 1030 1390
11 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 608 695 1303
12 Respondek Jan KSS Pawonków 829 450 1279
13 Nowak Jan Victoria Chróścice 514 761 1275
14 Grohs Paweł KSS Pawonków 395 784 1179
15 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 836 325 1161
16 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 307 737 1044
17 Biela Maksymilian Skrzydłowice 514 440 954
18 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 503 403 906
19 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 789 -52 737
20 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 297 188 485
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Klasyfikacja po 5 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 5 8923 aw.1
2 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 5 8893 aw.1
3 Szymski Marcin Victoria Chróścice 5 8087 aw.5
4 Grohs Paweł KSS Pawonków 5 7642 -
5 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 5 7621 sp.4
6 Nowak Jan Victoria Chróścice 5 7561 sp.1
7 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 4 7166 -
8 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 5 7114 aw.1
9 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 5 6916 aw.2
10 Biela Maksymilian Skrzydłowice 4 6828 sp.4
11 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 4 6622 aw.7
12 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 5 6441 sp.1
13 Respondek Jan KSS Pawonków 5 6340 sp.1
14 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 5 6199 aw.1
15 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 5 6147 sp.1
16 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 5 6040 sp.3
17 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 4 6011 aw.4
18 Deptała Leon Skat Kolonowskie 5 5654 aw.2
19 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Ko0chcice 2 4937 -
20 Kukowka Henryk KSS Pawonków 4 4685 sp.4
21 Brand Roman LZS Ligota Dolna 3 4529 sp.4
22 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 2 3109 -
23 Bonk Walter Skat Kolonowskie 2 1489 -
24 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 1 1366 -
25 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1 737 aw.1
26 Barcz Hubert Zawadzkie 1 -3 sp.1
Kolejny turniej odbędzie się 10.10.2019 r. (czwartek) o godz. 17.30
Blues Bar Zawadzkie ul. Dworcowa 12A