Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > Jełowa XVII IM OZSkat 2019 + Turniej dodatkowy
XVII Mistrzostwa Opolskiego Związku Skata 2019 Jełowa 14.12.2019
m-e Nazwisko i imię Klub I seria II seria III seria IV seria V seria d.pkt. razem
1 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2 604 4 1134 4 1022 4 1042 3 881 17 4683
2 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3 726 4 849 4 900 2 570 3 987 16 4032
3 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 1105 2 475 3 987 4 900 3 869 15 4336
4 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 4 1000 4 1054 3 544 3 948 1 296 15 3842
5 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 3 824 3 718 3 771 2 650 4 862 15 3825
6 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 2 489 3 800 4 1133 4 1011 1 624 14 4057
7 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 666 2 714 2 687 3 1016 4 914 14 3997
8 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 4 1122 4 883 2 700 1 532 2 714 13 3951
9 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 4 897 1 113 4 1485 3 535 1 661 13 3691
10 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 4 850 1 277 2 542 2 665 4 1012 13 3346
11 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 2 572 1 542 3 925 4 788 2 587 12 3414
12 Skrzypczyk Franciszek DK Strzelec Strzelce Op. 1 426 3 618 1 411 3 818 3 468 11 2741
13 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 2 627 2 441 1 188 2 510 4 972 11 2738
14 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 1 22 3 750 2 519 1 -207 2 645 9 1729
15 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 1 530 2 609 1 365 1 366 2 382 7 2252
16 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 1 418 1 582 1 360 1 418 1 90 5 1868
XVII Mistrzostwa Opolskiego Związku Skata - turniej dodatkowy
Gospodarz zawodów: OZSkat Opole w dniu: Jełowa  14.12.2019
Kierownictwo: Marek Wyszkowski
sekretariat: Franciszek Świtała
sędzia: Paweł Kiszka
Mce Nazwisko, imię Klub S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
Z gry w Z gry w Z gry w Z gry w
1 Hadamek Józef Komax Opole Borki 2852 26 1038 9 871 9 943 8
2 Rączkowski Mieczysław Lech Kędzierzyn Koźle 2634 23 748 8 1010 7 876 8
3 Szymura Piotr Zawisza Stara Kuźnia 2612 27 838 9 903 9 871 9
4 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 2433 26 491 7 912 10 1030 9
5 Gorzel Norbert LZS Leśnica 2425 22 283 3 833 8 1309 11
6 Deptała Leon Skat Kolonowskie 2241 22 1083 11 644 5 514 6
7 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 2130 25 856 9 789 9 485 7
8 Cichon Mariusz LZS Leśnica 2089 26 278 4 747 11 1064 11
9 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 1996 19 752 7 344 3 900 9
10 Rother Krzysztof Komax Opole Borki 1872 21 808 8 574 7 490 6
11 Lakota Jerzy Ramsch Chrzowice 1819 20 878 8 615 6 326 6
12 Kosubek Janusz Lech Kędzierzyn Koźle 1805 24 476 7 590 9 739 8
13 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 1791 17 1013 9 124 2 654 6
14 Trzekowski Jerzy Lech Kędzierzyn Koźle 1777 27 576 6 557 12 644 9
15 Reck Karol Komax Opole Borki 1640 17 833 7 710 6 97 4
16 Mitko Antoni Obrowiec 1622 11 588 5 538 3 496 3
17 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 1610 19 274 6 634 5 702 8
18 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1390 17 116 5 549 7 725 5
19 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 1250 17 812 9 -242 3 680 5
20 Skrzipczyk Paweł Swornica Opole Czarnowąsy 991 17 270 6 336 5 385 6