OTWARTE TURNIEJE SKATA KLUBU SKATA KAROLINKA GOGOLIN - sezon 2023 Turniej 2 05 marca 2023r. |
||||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | III seria | pkt. |
1 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 1217 | 464 | 729 | 2410 |
2 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 371 | 796 | 787 | 1954 |
3 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 566 | 707 | 507 | 1780 |
4 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 532 | 896 | 337 | 1765 |
5 | Mencler Jan | LZS Kujawy | 528 | 234 | 993 | 1755 |
6 | Loga Krystian | RAMSCH Chrzowice | 820 | 475 | 420 | 1715 |
7 | Wieja Piotr | KS Karolinka Gogolin | 776 | 229 | 560 | 1565 |
8 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 907 | 368 | 230 | 1505 |
9 | Brynza Krystian | LZS Kujawy | 96 | 407 | 991 | 1494 |
10 | Farana Andrzej | LECH Kędzierzyn - Koźle | 731 | 393 | 349 | 1473 |
11 | Stein Roland | LZS Kujawy | 326 | 678 | 405 | 1409 |
12 | Goncerzewicz Roman | LECH Kędzierzyn - Koźle | 690 | 532 | 158 | 1380 |
13 | Jurkowski Henryk | Głogówek | 166 | 465 | 593 | 1224 |
14 | Wybraniec Jerzy | LZS Kujawy | 704 | 464 | 4 | 1172 |
15 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 437 | 132 | 589 | 1158 |
16 | Walczyk Krzysztof | KS Karolinka Gogolin | 320 | 383 | 376 | 1079 |
17 | Pluta Jerzy | Zdzieszowice | 134 | 544 | 382 | 1060 |
18 | Barysz Marcin | LZS Kujawy | 399 | 473 | 176 | 1048 |
19 | Stein Gerhard | Zielina | 190 | 142 | 645 | 977 |
20 | Wyszka Piotr | Dziedzice | 412 | 384 | -23 | 773 |
21 | Larysz Józef | LZS Kujawy | 33 | 482 | -3 | 512 |
22 | Koik Henryk | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 193 | 20 | 222 | 435 |
23 | Jarosz Joachim | RAMSCH Chrzowice | -84 | 54 | 329 | 299 |
OTWARTE TURNIEJE SKATA KLUBU SKATA KAROLINKA GOGOLIN - sezon 2023 Klasyfikacja końcowa po 2 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 2 | 4187 | aw.3 |
2 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 2 | 3934 | - |
3 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 2 | 3397 | aw.4 |
4 | Wieja Piotr | KS Karolinka Gogolin | 2 | 3328 | aw.1 |
5 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 2 | 3208 | sp.4 |
6 | Walczyk Krzysztof | KS Karolinka Gogolin | 2 | 2514 | aw.2 |
7 | Wybraniec Jerzy | LZS Kujawy | 2 | 2495 | aw.2 |
8 | Stein Roland | LZS Kujawy | 2 | 2342 | aw.9 |
9 | Brynza Krystian | LZS Kujawy | 2 | 2304 | aw.10 |
10 | Barysz Marcin | LZS Kujawy | 2 | 2237 | aw.2 |
11 | Jurkowski Henryk | Głogówek | 2 | 2188 | aw.4 |
12 | Jarosz Joachim | RAMSCH Chrzowice | 2 | 2057 | sp.6 |
13 | Pluta Jerzy | Zdzieszowice | 2 | 1998 | aw.3 |
14 | Stein Gerhard | Zielina | 2 | 1974 | - |
15 | Pietruszka Henryk | Zdzieszowice | 1 | 1929 | sp.12 |
16 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 1 | 1780 | aw.4 |
17 | Mencler Jan | LZS Kujawy | 1 | 1755 | aw.4 |
18 | Loga Krystian | RAMSCH Chrzowice | 1 | 1715 | aw.4 |
19 | Koik Henryk | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 2 | 1590 | sp.6 |
20 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 1 | 1505 | aw.3 |
21 | Farana Andrzej | LECH Kędzierzyn - Koźle | 1 | 1473 | aw.3 |
22 | Goncerzewicz Roman | LECH Kędzierzyn - Koźle | 1 | 1380 | aw.3 |
23 | Witkowski Tadeusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 1 | 1249 | sp.13 |
24 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 1 | 1234 | sp.13 |
25 | Grzywa Teofil | LZS Kujawy | 1 | 864 | sp.7 |
26 | Wyszka Piotr | Dziedzice | 1 | 773 | - |
27 | Larysz Józef | LZS Kujawy | 1 | 512 | - |
Turnieje odbywają się - Gogolin Dzielnica Strzebniów ul. Plebiscytowa 1 Sala Wiejska | ||||
Kolejny turniej 3 rozegrany zostanie 26 marca 2023r. ( niedziela ) 13.00 |