TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2022 Turniej nr 01 / 71 11 stycznia 2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 1158 | 1569 | 2727 |
2 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1156 | 910 | 2066 |
3 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1269 | 738 | 2007 |
4 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 992 | 997 | 1989 |
5 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 1259 | 592 | 1851 |
6 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 658 | 1170 | 1828 |
7 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 803 | 995 | 1798 |
8 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 454 | 1144 | 1598 |
9 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 1050 | 514 | 1564 |
10 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 809 | 579 | 1388 |
11 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 569 | 795 | 1364 |
12 | Loch Hubert | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 668 | 346 | 1014 |
TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2023 Klasyfikacja po 71 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce |
21 |
44212 | - |
2 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 20 | 40759 | - |
3 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 21 | 38770 | aw.1 |
4 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 21 | 38309 | sp.1 |
5 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 20 | 35545 | - |
6 | Szymski Marcin | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 17 | 32087 | - |
7 | Loch Hubert | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 18 | 31518 | - |
8 | Gajda Franciszek | Opole | 19 | 29519 | - |
9 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 13 | 26494 | aw.2 |
10 | Trzeciakowski Jerzy | LECH Kędzierzyn - Koźle | 13 | 26213 | sp.1 |
11 | Rączkowski Mieczysław | KS Karolinka Gogolin | 12 | 25383 | - |
12 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 12 | 23614 | aw.2 |
13 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 16 | 23579 | sp.1 |
14 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 15 | 23299 | sp.1 |
15 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 13 | 19231 | - |
16 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 10 | 12809 | - |
17 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 6 | 10178 | - |
18 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 7 | 9742 | - |
19 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 3 | 5005 | - |
20 | Kozioł Ewald | Łubniany | 4 | 4910 | - |
21 | Biernacki Zdzisław | LECH Kędzierzyn - Koźle | 2 | 4129 | - |
22 | Kowalczyk Rajmund | Otmice | 2 | 3416 | - |
23 | Anders Aleksander | USA | 1 | 2394 | - |
24 | Skiba Bernard | Szczedrzyk | 1 | 1911 | - |
25 | Reck Karol | Łubniany | 1 | 1425 | - |
Turnieje rozgrywane są w Łubnianach Restauracja LEŚNA | |||||
ul. Opolska 71 Kolejny 02 turniej - 25 stycznia 2023r. ( środa ) godz. 17.30 | |||||
Zapisy do turnieju przyjmuje - Paweł Kiszka tel.607 381 646 - ilość miejsc ograniczona |