TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2022 Turniej nr 05 / 25 15 marca 2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1248 | 1818 | 3066 |
2 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 1025 | 1265 | 2290 |
3 | Widera Paweł | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 1430 | 743 | 2173 |
4 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 691 | 1473 | 2164 |
5 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1031 | 1081 | 2112 |
6 | Gajda Franciszek | Opole | 1016 | 1050 | 2066 |
7 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 970 | 1051 | 2021 |
8 | Loch Hubert | KOMAX Opole - Borki | 1255 | 491 | 1746 |
9 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 834 | 591 | 1425 |
10 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 35 | 1351 | 1386 |
11 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 504 | 852 | 1356 |
12 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 679 | 600 | 1279 |
13 | Reck Karol | Łubniany | 565 | 702 | 1267 |
14 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 1072 | 193 | 1265 |
15 | Rączkowski Mieczysław | LECH Kędzierzyn - Koźle | 768 | 482 | 1250 |
TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2023 Klasyfikacja po 25 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 25 | 51580 | - |
2 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 24 | 50927 | - |
3 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 25 | 45339 | - |
4 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 23 | 43721 | - |
5 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 23 | 40235 | - |
6 | Loch Hubert | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 22 | 37375 | - |
7 | Gajda Franciszek | Opole | 23 | 35424 | aw.1 |
8 | Szymski Marcin | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 18 | 35058 | sp.1 |
9 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 15 | 31313 | aw.1 |
10 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 15 | 29183 | sp.1 |
11 | Rączkowski Mieczysław | KS Karolinka Gogolin | 14 | 28443 | - |
12 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 17 | 27475 | aw.1 |
13 | Trzeciakowski Jerzy | LECH Kędzierzyn - Koźle | 13 | 26213 | sp.1 |
14 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 18 | 25818 | - |
15 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 16 | 24171 | - |
16 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 13 | 17352 | - |
17 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 9 | 12771 | - |
18 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 7 | 11071 | - |
19 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 3 | 6545 | aw.2 |
20 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 3 | 5005 | sp.1 |
21 | Kozioł Ewald | Łubniany | 4 | 4910 | sp.1 |
22 | Biernacki Zdzisław | LECH Kędzierzyn - Koźle | 2 | 4129 | - |
23 | Kowalczyk Rajmund | Otmice | 2 | 3416 | - |
24 | Reck Karol | Łubniany | 2 | 2692 | aw.2 |
25 | Anders Aleksander | USA | 1 | 2394 | sp.1 |
26 | Widera Paweł | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 1 | 2173 | aw.1 |
27 | Skiba Bernard | Szczedrzyk | 1 | 1911 | sp.2 |
Turnieje rozgrywane są w Łubnianach Restauracja LEŚNA | |||||
ul. Opolska 71 Kolejny 06 turniej - 29 marca 2023r. ( środa ) godz. 17.30 | |||||
Zapisy do turnieju przyjmuje - Paweł Kiszka tel.607 381 646 - ilość miejsc ograniczona |