TURNIEJ SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY | DOM KULTURY w KUJAWACH | |||||||
O PUCHAR DFK ZIELINA - SEZON - 2016 / 2017 | Ulica Prudnicka 35 | |||||||
L.p. | Nr St. | Nazwisko, imię | Klub | .Kateg. | Razem | Seria I | Seria II | Seria III |
1 | Nowak Bernard | LZS Kujawy | s | 2651 | 914 | 1313 | 424 | |
2 | Grzywa Teofil | LZS Kujawy | s | 2260 | 504 | 602 | 1154 | |
3 | Brynza Krystian | LZS Kujawy | m | 2188 | 798 | 516 | 874 | |
4 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | m | 1886 | 783 | 649 | 454 | |
5 | Stein Gerhard | LZS Kujawy | s | 1879 | 859 | 546 | 474 | |
6 | Wanat Edward | Klub Skata Zajazd Krapkowice | s | 1819 | 958 | 414 | 447 | |
7 | Wybraniec Jerzy | LZS Kujawy | m | 1810 | 867 | 458 | 485 | |
8 | Pawełczyk Krystian | Obrowiec | m | 1750 | 401 | 283 | 1066 | |
9 | Wójcik Marcin | LZS Kujawy | m | 1742 | 156 | 785 | 801 | |
10 | Rożeński Ryszard | ATMOSFERA Zdzieszowice | s | 1672 | 187 | 932 | 553 | |
11 | Mateja Józef | SWORNICA Czarnowąsy | m | 1629 | 461 | 498 | 670 | |
12 | Barysz Marcin | LZS Kujawy | m | 1593 | 428 | 940 | 225 | |
13 | Byczek Stanisław | Przechód | m | 1329 | 501 | 452 | 376 | |
14 | Pohl Bernard | Przywory | s | 1215 | 639 | 283 | 293 | |
15 | Kremer Józef | Wawelno | s | 1211 | 309 | 690 | 212 | |
16 | Jarosz Joachim | Klub Skata Zajazd Krapkowice | m | 1185 | 586 | 66 | 533 | |
17 | Stein Roland | Zielina | m | 1097 | 274 | 683 | 140 | |
18 | Fuchs Marcin | Kujawy | m | 1089 | 226 | 444 | 419 | |
19 | Pawełczyk Robert | Obrowiec | m | 1003 | -18 | 589 | 432 | |
20 | Siendzielorz Paweł | RAMSCH Chrzowice | s | 1002 | 213 | 382 | 407 | |
21 | Gibas Joachim | Ligota Bialska | s | 1001 | 655 | 73 | 273 | |
22 | Rączkowski Mieczysław | LECH Kędzierzyn-Koźle | s | 974 | -34 | 454 | 554 | |
23 | Szymura Piotr | LECH Kędzierzyn-Koźle | m | 917 | 451 | 212 | 254 | |
24 | Wolny Rafał | Grabina | s | 512 | 173 | 49 | 290 | |
25 | Odelga Konrad | RAMSCH Chrzowice | s | 189 | 166 | 95 | -72 |
TURNIEJ SKATA GRAND PRIX LZS Kujawy-DFK ZIELINA | Sezon rozgrywkowy - 2016 / 2017 | |||||
KLASYFIKACJA KOŃCOWA | nr | turnieju: | I | II | ||
L.p. | Nazwisko, imię | Klub | .Kateg. | Z gry | 30.10 | 27.11 |
1 | Nowak Bernard | LZS Kujawy | s | 2651 | 2651 | |
2 | Grzywa Teofil | LZS Kujawy | s | 2260 | 2260 | |
3 | Brynza Krystian | LZS Kujawy | m | 2188 | 2188 | |
4 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | m | 1886 | 1886 | |
5 | Stein Gerhard | LZS Kujawy | s | 1879 | 1879 | |
6 | Wanat Edward | Klub Skata Zajazd Krapkowice | s | 1819 | 1819 | |
7 | Wybraniec Jerzy | LZS Kujawy | m | 1810 | 1810 | |
8 | Pawełczyk Krystian | Obrowiec | m | 1750 | 1750 | |
9 | Wójcik Marcin | LZS Kujawy | m | 1742 | 1742 | |
10 | Rożeński Ryszard | ATMOSFERA Zdzieszowice | s | 1672 | 1672 | |
11 | Mateja Józef | SWORNICA Czarnowąsy | m | 1629 | 1629 | |
12 | Barysz Marcin | LZS Kujawy | m | 1593 | 1593 | |
13 | Byczek Stanisław | Przechód | m | 1329 | 1329 | |
14 | Pohl Bernard | Przywory | s | 1215 | 1215 | |
15 | Kremer Józef | Wawelno | s | 1211 | 1211 | |
16 | Jarosz Joachim | Klub Skata Zajazd Krapkowice | m | 1185 | 1185 | |
17 | Stein Roland | Zielina | m | 1097 | 1097 | |
18 | Fuchs Marcin | Kujawy | m | 1089 | 1089 | |
19 | Pawełczyk Robert | Obrowiec | m | 1003 | 1003 | |
20 | Siendzielorz Paweł | RAMSCH Chrzowice | s | 1002 | 1002 | |
21 | Gibas Joachim | Ligota Bialska | s | 1001 | 1001 | |
22 | Rączkowski Mieczysław | LECH Kędzierzyn-Koźle | s | 974 | 974 | |
23 | Szymura Piotr | LECH Kędzierzyn-Koźle | m | 917 | 917 | |
24 | Wolny Rafał | Grabina | s | 512 | 512 | |
25 | Odelga Konrad | RAMSCH Chrzowice | s | 189 | 189 |