TURNIEJ SKATA O PUCHAR DYREKTORA MIEJSKO - GMINNEGO OKSiR W KORFANTOWIE | ||||||||
PRZECHÓD – WIEJSKI DOM KULTURY - BIBLIOTEKA - " JESIEŃ – 2016 " | ||||||||
L.p. | Nr St. | Nazwisko, imię | Klub | .Kateg. | Razem | Seria I | Seria II | Seria III |
1 | Gibas Joachim | LZS Kujawy | s | 2355 | 725 | 741 | 889 | |
2 | Siendzielorz Paweł | RAMSCH Chrzowice | s | 2108 | 655 | 668 | 785 | |
3 | Mencler Jan | LZS Kujawy | s | 2051 | 904 | 603 | 544 | |
4 | Stein Gerhard | LZS Kujawy | s | 1783 | 514 | 717 | 552 | |
5 | Brynza Krystian | LZS Kujawy | m | 1779 | 477 | 768 | 534 | |
6 | Dras Ludwik | RAMSCH Chrzowice | s | 1757 | 687 | 348 | 722 | |
7 | Wybraniec Jerzy | LZS Kujawy | m | 1753 | 522 | 1004 | 227 | |
8 | Wójcik Marcin | LZS Kujawy | m | 1641 | 345 | 470 | 826 | |
9 | Jarosz Joachim | Klub Skata Zajazd Krapkowice | m | 1621 | 624 | 285 | 712 | |
10 | Odelga Konrad | RAMSCH Chrzowice | s | 1424 | 644 | 418 | 362 | |
11 | Stein Roland | Zielina | m | 1268 | 684 | 238 | 346 | |
12 | Grzywa Teofil | LZS Kujawy | s | 1207 | 300 | 426 | 481 | |
13 | Kiszka Paweł | SWORNICA Czarnowąsy | s | 1176 | 398 | 396 | 382 | |
14 | Barysz Marcin | LZS Kujawy | m | 1096 | 253 | 463 | 380 | |
15 | Kubon Dieter | Niemcy | s | 1072 | 389 | 438 | 245 | |
16 | Byczek Stanisław | Borek | m | 1036 | 242 | 388 | 406 | |
17 | Osiewacz Horst | Przechód | m | 650 | -10 | 146 | 514 | |
18 | Walczyk Krzysztof | Przechód | m | 594 | 106 | 221 | 267 | |
19 | Wolny Rafał | Grabin | s | 566 | 317 | 99 | 150 |
TURNIEJE SKATA O PUCHAR DYREKTORA M-G OKSiR w KORFANTOWIE | ||||||
ZESTAWIENIE KOŃCOWE | nr | turnieju: | I | II | ||
L.p. | Nazwisko, imię | Klub | .Kateg. | Z gry | `21.08 | `04.09 |
1 | Gibas Joachim | Ligota Bialska | s | 3908 | 1553 | 2355 |
2 | Jarosz Joachim | Klub Skata Zajazd Krapkowice | m | 3389 | 1768 | 1621 |
3 | Brynza Krystian | LZS Kujawy | m | 3316 | 1537 | 1779 |
4 | Siendzielorz Paweł | RAMSCH Chrzowice | s | 3263 | 1155 | 2108 |
5 | Dras Ludwik | Winów | s | 3211 | 1454 | 1757 |
6 | Wójcik Marcin | LZS Kujawy | m | 3154 | 1513 | 1641 |
7 | Grzywa Teofil | LZS Kujawy | s | 3133 | 1926 | 1207 |
8 | Stein Gerhard | Zielina | s | 3004 | 1221 | 1783 |
9 | Wybraniec Jerzy | LZS Kujawy | m | 2980 | 1227 | 1753 |
10 | Kiszka Paweł | SWORNICA Czarnowąsy | s | 2843 | 1667 | 1176 |
11 | Stein Roland | Zielina | m | 2354 | 1086 | 1268 |
12 | Osiewacz Horst | Przechód | m | 2252 | 1602 | 650 |
13 | Byczek Stanisław | Przechód | m | 2068 | 1032 | 1036 |
14 | Wolny Rafał | Grabina | s | 2066 | 1500 | 566 |
15 | Mencler Jan | LZS Kujawy | s | 2051 | 2051 | |
16 | Odelga Konrad | RAMSCH Chrzowice | s | 2006 | 582 | 1424 |
17 | Walczyk Krzysztof | Przechód | m | 1824 | 1230 | 594 |
18 | Barysz Marcin | LZS Kujawy | m | 1096 | 1096 | |
19 | Kubon Dieter | Niemcy | s | 1072 | 1072 |