Sekcja 10
   
nr ew.: 05/019
   
klub/sekcja: LZS Otmice
adres: Izbicko ul.Odrodzenia 1
prezes: Stanisław Litwin
kontakt: Kuczera Leon tel. 507 953 045
e-mail: leonkuczera@wp.pl
turniej:  

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Kuczera Leon 05/019/002 LZS Otmice s 1951-03-30
2. Rzepka Józef 05/019/005 LZS Otmice s 1940-03-03
3. Kowalczyk Rajmund 05/019/015 LZS Otmice m 1966-08-28
4. Piechota Henryk 05/019/022 LZS Otmice m 1956-01-18
5. Lyra Jerzy 05/019/023 LZS Otmice s 1951-08-01
6. Wotka Karol 05/019/024 LZS Otmice s 1953-09-18


 



Grand Prix Opolskiego Związku Skata – 2022 - klasyfikacja po 3 turniejach





M-ce Nazwisko, imię Klub, Sekcja pkt
aw/sp
1 Samol Krzysztof KS NITRON Krupski Młyn 8263 aw.3
2 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 8142 aw.1
3 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 8026 aw.10
4 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 7933 aw.4
5 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 7589 aw.5
6 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 7512 -
7 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 7493 -
8 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 7286 aw.10
9 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 7237 aw.5
10 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 7234 sp.5
11 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 7216 -
12 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 7135 sp.10
13 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 6990 aw.2
14 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 6675 sp.5
15 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 6648 aw.12
16 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 6565 -
17 Kaszuba Piotr KS NITRON Krupski Młyn 6477 aw.14
18 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 6436 aw.24
19 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 6332 sp.7
20 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 6307 -
21 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 6245 -
22 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 6102 aw.21
23 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 6085 aw.9
24 Kocot Andrzej KS NITRON Krupski Młyn 6070 sp.23
25 Brynza Krystian LZS Kujawy 5992 aw.10
26 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 5991 -
27 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 5976 aw.20
28 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 5822 aw.2
29 Pilarski Ryszard KS NITRON Krupski Młyn 5693 sp.1
30 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 5667 sp.11
31 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 5466 sp.9
32 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 5374 aw.2
33 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 5350 sp.9
34 Barysz Marcin LZS Kujawy 5193 sp.1
35 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 4874 aw.1
36 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 4872 aw.3
37 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 4807 aw.24
38 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 4776 aw.24
39 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 4761 aw.17
40 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 4545 aw.1
41 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 4534 sp.24
42 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 4474 aw.4
43 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 4230 sp.20
44 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 4221 aw.9
45 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 4173 aw.13
46 Mencler Jan LZS Kujawy 4058 aw.4
47 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 4031 sp.22
48 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 3905 sp.19
49 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 3850 -
50 Brand Roman LZS Ligota Dolna 3668 sp.13
51 Larysz Józef LZS Kujawy 3591 aw.9
52 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 3483 sp.14
53 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 3413 sp.13
54 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Op. 3026 sp.10
55 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Op. 2947 aw.21
56 Lisek Teodor KOMAX Borki - Opole 2880 sp.14
57 Wanat Edward KS Karolinka Gogolin 2842 aw.18
58 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 2808 aw.6
59 Kiciński Jerzy KS NITRON Krupski Młyn 2584 sp.11
60 Kukowka Henryk KSS Pawonków 2492 aw.13
61 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 2403 sp.10
62 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy – Opole 2366 sp.10
63 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 2335 sp.9
64 Janerka Leszek TRANZYT Małapanew Ozimek 2213 sp.8
65 Dubiel Zbigniew KS NITRON Krupski Młyn 2160 sp.8
66 Żurad Robert KOMAX Opole - Borki 2098 sp.7
67 Respondek Jan KSS Pawonków 2021 aw.7
68 Woszko Mateusz KOMAX Opole - Borki 1821 sp.5
69 Grzywa Teofil LZS Kujawy 1799 sp.4
70 Nowak Bernard LZS Kujawy 1709 sp.4
71 Żurad Adam KOMAX Opole Borki 1680 sp.4
72 Kraka Marcin SKAT Kolonowskie 1554 sp.4
73 Grohs Paweł KSS Pawonków 1535 sp.4
74 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 1485 sp.4
75 Matuszek Jerzy KS Karolinka Gogolin 1461 aw.1
76 Sykoś Joachim TRANZYT Małapanew Ozimek 1414 sp.5
77 Dropała Grzegorz SKAT Kolonowskie 1291 sp.5
78 Rączkowski Mieczysław KS Karolinka Gogolin 1240 sp.3