Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > LZS Otmice > Wyniki > Liga skata Gminy Gogolin 2019
Liga skata Gminy Gogolin 2019
Klasyfikacja Indywidualna
M-ce Nazwisko i Imię Miejscowość pkt
1 Farana Andrzej Gogolin 14201
2 Rudol Bruno Wysoka 14058
3 Jońca Jan Zdzieszowice I 13698
4 Pietruszka Henryk Zdzieszowice II 13605
5 Wieja Piotr Gogolin 13541
6 Pohl Bernard Przywory 13512
7 Wanat Edward Przywory 13231
8 Rożeński Ryszard Zdzieszowice I 13146
9 Rzepka Józef Otmice 12795
10 Szymura Piotr Kędzierzyn Koźle 12629
11 Torka Helmut Gogolin 12377
12 Bieniek Jerzy Przywory 12225
13 Jarosz Joachim Gogolin 11983
14 Wojtala Alfred Wysoka 11485
15 Wotka Karol Chorula 11479
16 Doleżych Henryk Chorula 11364
17 Wieschbuch Herman Zdzieszowice I 10989
18 Skowronek Edward Wysoka 10884
19 Doleżych Roman Chorula 10805
20 Klama Krzysztof Górażdże 10797
21 Czech Werner Kamień Śląski 10136
22 Pluta Jerzy Zdzieszowice II 10038
23 Witorski Władysław Górażdże 9455
24 Wacław Bernard Zdzieszowice II 9207
25 Gorzel Norbert Leśnica 9109
26 Kubiczek Bernard Górażdże 8470
27 Wieszołek Norbert Przywory 8468
28 Lyra Jerzy Otmice 8207
29 Mitko Antoni Obrowiec 8184
30 Jorgiel Józef Leśnica 8092
31 Kuczera Leon Otmice 8012
32 Rączkowski Mieczysław Kędzierzyn Koźle 7987
33 Hadamek Józef Obrowiec 7892
34 Pietrzyk Józef Leśnica 7003
35 Pelka Jerzy Malnia 5273
36 Rudol Stefan Wysoka 4488
37 Anioł Antoni Malnia 4155
38 Cebula Leonard Chrzowice 3966
39 Kubiczek Piotr Górażdże 3415
40 Pawełczyk Robert Obrowiec 2805
41 Mateja Józef Tarnów Opolski 2447
42 Gruszka Alfons Czarnowąsy 2438
43 Kubiczek Alojzy Malnia 2252
44 Wodzka Leonhard Chrzowice 2148
45 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 1856
46 Matuszek Jerzy Gogolin 1808
47 Trzeciakowski Jerzy Kędzierzyn Koźle 1502
48 Malkusz Krzysztof Odrowąż 1285
49 Sznajder Norbert Gogolin 1094
50 Gruszka Monika Czarnowąsy 1030
51 Sappok Raphael Odrowąż 1003
52 Kosubek Janusz Kędzierzyn Koźle 730
53 Doleżych Andrzej Chorula 577
Klasyfikacja drużynowa
M-ce Miejscowość pkt
1 Gogolin 38384
2 Wysoka 37631
3 Przywory 37477
4 Zdzieszowice I 36241
5 Otmice 33152
6 Chorula 32823
7 Obrowiec 32249
8 Zdzieszowice II 29498
9 Górażdże 27130
10 Leśnica 26977
11 Kędzierzyn Koźle 21454
12 Kamień Śląski 14158
13 Malnia 13110
14 Chrzowice 5647