TOWARZYSKI TURNIEJ SKATA - KARCZMA " U BLAIKA " NAKŁO
Sezon 2018 – 2019
TURNIEJ nr 22 08.03.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kandzia Lidia KOMAX Borki-Opole 1133 1035 2168
2 Mateja Józef KOMAX Borki-Opole 922 1159 2081
3 Wieszołek Norbert KOMAX Borki-Opole 924 973 1897
4 Lisek Teodor KOMAX Borki-Opole 869 1011 1880
5 Wotka Karol LZS Otmice 939 823 1762
6 Bieniek Jerzy VICTORIA-TRANZYT Chrościce 416 1257 1673
7 Doleżych Henryk Krapkowice 896 599 1495
8 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 772 581 1353
9 Kiszka Paweł KOMAX Borki-Opole 612 729 1341
10 Kawka Jan Tarnów Opolski 447 839 1286
11 Doleżych Roman Chorula 693 566 1259
12 Doleżych Andrzej Górażdże 612 528 1140
13 Piechota Henryk LZS Otmice 680 362 1042
14 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 697 334 1031
15 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 855 153 1008
16 Pohl Bernard Przywory 572 396 968
17 Madera Joachim KOMAX Borki-Opole 324 471 795
TOWARZYSKI TURNIEJ SKATA - KARCZMA " U BLAIKA " NAKŁO
Sezon 2018 - 2019
Klasyfikacja po 22 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 22 34179 -
2 Wotka Karol LZS Otmice 22 33123 -
3 Lisek Teodor KOMAX Borki-Opole 22 31648 -
4 Piechota Henryk LZS Otmice 22 30532 -
5 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 21 28048 -
6 Kiszka Paweł KOMAX Borki-Opole 20 27737 -
7 Kandzia Lidia KOMAX Borki-Opole 17 27390 -
8 Kawka Jan Tarnów Opolski 19 25884 aw.2
9 Doleżych Henryk Krapkowice 20 25069 aw.2
10 Kuczera Leon LZS Otmice 19 24824 sp.2
11 Rzepka Józef LZS Otmice 18 24663 sp.2
12 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 20 24151 -
13 Doleżych Roman Chorula 22 24047 -
14 Bieniek Jerzy VICTORIA-TRANZYT Chrościce 12 22532 -
15 Doleżych Andrzej Górażdże 21 21706 -
16 Mateja Józef KOMAX Borki-Opole 12 17132 aw.1
17 Wanat Edward KOMAX Borki-Opole 11 15953 sp.1
18 Stachnowski Andrzej Nakło 10 14089 -
19 Pohl Bernard Przywory 10 12199 -
20 Wieszołek Norbert KOMAX Borki-Opole 8 10339 -
21 Mateja Jan Nakło 6 8764 aw.2
22 Bieniek Dieter Opole - Malina 5 8285 sp.1
23 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 6 7803 sp.1
24 Damastej Hubert Nakło 3 3946 -
25 Madera Joachim KOMAX Borki-Opole 3 3422 -
26 Gorzkiewicz Bogdan Przywory 2 2535 -
27 Sklorz Roman KOMAX Borki-Opole 1 1978 -
28 Jończyk Franciszek KOMAX Borki-Opole 2 1857 -
29 Skiba Bernard Poznań 1 1691 -
30 Długosz Artur Kotórz Mały 1 1205 -
31 Lyra Jerzy LZS Otmice 2 1123 -
32 Muc Gerard Nakło 1 260 -
33 Kodura Ireneusz KOMAX Borki-Opole 1 43 #VALUE!
Turnieje odbywają się w Karczmie " U BLAIKA " w NAKLE Gmina Tarnów Opolski
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 15 marca 2019 r.