TOWARZYSKI TURNIEJ SKATA - KARCZMA " U BLAIKA " NAKŁO
Sezon 2019 – 2020
Turniej nr 22 06.03.2020 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Lisek Teodor KOMAX Opole - Borki 763 1126 1889
2 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 1115 754 1869
3 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 724 993 1717
4 Doleżych Andrzej Górażdże 703 940 1643
5 Stachnowski Andrzej Nakło 921 658 1579
6 Rzepka Józef LZS Otmice 626 839 1465
7 Kawka Jan Tarnów Opolski 1103 303 1406
8 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 648 752 1400
9 Piechota Henryk LZS Otmice 532 789 1321
10 Doleżych Roman Chorula 370 703 1073
11 Kuczera Leon LZS Otmice 525 353 878
12 Wotka Karol LZS Otmice 725 137 862
TOWARZYSKI TURNIEJ SKATA - KARCZMA " U BLAIKA " NAKŁO
Sezon 2019 - 2020
Klasyfikacja po 22 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 22 35470 -
2 Kawka Jan Tarnów Opolski 22 33435 -
3 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 19 31424 -
4 Doleżych Henryk Krapkowice 19 29367 -
5 Lisek Teodor KOMAX Opole - Borki 19 29193 aw.2
6 Wotka Karol LZS Otmice 22 29102 sp.1
7 Kuczera Leon LZS Otmice 21 28804 sp.1
8 Piechota Henryk LZS Otmice 21 27576 -
9 Rzepka Józef LZS Otmice 21 27331 -
10 Doleżych Roman Chorula 22 26889 -
11 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 17 24879 -
12 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 17 22136 aw.1
13 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn - Koźle 17 20863 sp.1
14 Bieniek Jerzy VICTORIA-TRANZYT Chróścice 11 18872 -
15 Stachnowski Andrzej Nakło 11 16469 -
16 Pohl Bernard Przywory 10 14364 -
17 Doleżych Andrzej Górażdże 12 13581 aw.1
18 Wieszołek Norbert KOMAX Opole - Borki 9 11996 sp.1
19 Mateja Józef KOMAX Opole - Borki 8 10942 -
20 Damastej Hubert Niemcy 12 10712 -
21 Bieniek Diter Opole - Malina 4 5038 -
22 Simon Józef Gogolin 3 4750 -
23 Świtała Franciszek KS "KUŹNIA" Zawadzkie 3 4068 -
24 Madera Joachim KOMAX Opole - Borki 3 4042 -
25 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 3 3811 -
26 Długosz Artur Kotórz Mały 2 2204 -
27 Kowolik Herbert TRANZYT-MAŁAPANEW Ozimek 1 2074 -
28 Pluta Stanisław TRANZYT-MAŁAPANEW Ozimek 1 1892 -
29 Pisula Eugeniusz TRANZYT-MAŁAPANEW Ozimek 1 1741 -
30 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 1 1646 -
31 Jończyk Franciszek KOMAX Opole - Borki 1 1543 -
32 Gorzkiewicz Bogdan Przywory 2 1324 -
33 Matuszek Jerzy KS Karolinka Gogolin 1 602 -
Kolejny 23 turniej odbędzie się 13.03.2020 r. (piątek) 17.30
KARCZMA " U BLAIKA " Nakło ul. Strzelecka 37 Gmina Tarnów Opolski