TOWARZYSKI TURNIEJ SKATA - KARCZMA " U BLAIKA " NAKŁO
Sezon 2018 – 2019
TURNIEJ nr 26 05.04.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Doleżych Henryk Krapkowice 594 1462 2056
2 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 962 993 1955
3 Kandzia Lidia KOMAX Borki-Opole 1064 887 1951
4 Kuczera Leon LZS Otmice 1130 799 1929
5 Kawka Jan Tarnów Opolski 820 1096 1916
6 Kiszka Paweł KOMAX Borki-Opole 1092 716 1808
7 Piechota Henryk LZS Otmice 778 997 1775
8 Mateja Józef KOMAX Borki-Opole 982 836 1728
9 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 758 744 1502
10 Rzepka Józef LZS Otmice 436 931 1367
11 Lisek Teodor KOMAX Borki-Opole 1207 114 1321
12 Doleżych Roman Chorula 829 475 1304
13 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 428 669 1097
14 Wotka Karol LZS Otmice 700 362 1062
15 Doleżych Andrzej Górażdże 764 229 993
16 Stachnowski Andrzej Nakło 728 250 978
17 Mateja Jan Nakło 217 447 664
TOWARZYSKI TURNIEJ SKATA - KARCZMA " U BLAIKA " NAKŁO
Sezon 2018 - 2019
Klasyfikacja po 26 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 26 41569 -
2 Wotka Karol LZS Otmice 26 39183 -
3 Piechota Henryk LZS Otmice 26 35757 -
4 Kiszka Paweł KOMAX Borki-Opole 24 34473 -
5 Lisek Teodor KOMAX Borki-Opole 24 33949 -
6 Kandzia Lidia KOMAX Borki-Opole 21 33600 -
7 Kawka Jan Tarnów Opolski 23 31477 -
8 Rzepka Józef LZS Otmice 22 30784 -
9 Kuczera Leon LZS Otmice 23 30748 aw.1
10 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 23 30730 sp.1
11 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 24 29826 -
12 Doleżych Roman Chorula 26 29800 -
13 Doleżych Henryk Krapkowice 21 29442 -
14 Doleżych Andrzej Górażdże 25 24826 -
15 Bieniek Jerzy VICTORIA-TRANZYT Chrościce 13 23738 -
16 Mateja Józef KOMAX Borki-Opole 14 20750 -
17 Stachnowski Andrzej Nakło 12 16640 aw.1
18 Wanat Edward KOMAX Borki-Opole 11 15953 sp.1
19 Pohl Bernard Przywory 11 13313 -
20 Wieszołek Norbert KOMAX Borki-Opole 9 11649 -
21 Mateja Jan Nakło 7 9428 -
22 Bieniek Dieter Opole - Malina 5 8285 -
23 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 6 7803 -
24 Damastej Hubert Nakło 3 3946 -
25 Madera Joachim KOMAX Borki-Opole 3 3422 -
26 Gorzkiewicz Bogdan Przywory 2 2535 -
27 Sklorz Roman KOMAX Borki-Opole 1 1978 -
28 Jończyk Franciszek KOMAX Borki-Opole 2 1857 -
29 Skiba Bernard Poznań 1 1691 -
30 Długosz Artur Kotórz Mały 1 1205 -
31 Lyra Jerzy LZS Otmice 2 1123 -
32 Muc Gerard Nakło 1 260 -
33 Kodura Ireneusz KOMAX Borki-Opole 1 43 -
Turnieje odbywają się w Karczmie " U BLAIKA " w NAKLE Gmina Tarnów Opolski
w piątki o godz. 17.30 Turniej zakończeniowy: 12 kwietnia 2019 r.