Sekcja 8 | |
nr ew.: | 05/014 |
klub/sekcja: | NITRON Krupski Młyn |
adres: | 42-693 Krupski Młyn Kasprowicza 10/4 |
prezes: | |
kontakt: | (32) 2848053 |
e-mail: | |
turniej: | piątek 17.30 Świetlica Stadion NITRON |
w Krupskim Młynie |
CZŁONKOWIE KLUBU
1. | Samol Krzysztof | 05/014/006 | NITRON Krupski Młyn | m | 1957-04-20 |
2. | Kaszuba Piotr | 05/014/014 | NITRON Krupski Młyn | s | 1952-06-25 |
3. | Kocot Andrzej | 05/014/016 | NITRON Krupski Młyn | s | 1952-03-25 |
4. | Imach Marek | 05/014/017 | NITRON Krupski Młyn | m | 1976-12-20 |
5. | Pilarski Ryszard | 05/014/018 | NITRON Krupski Młyn | m | 1964-04-18 |
6. | Kiciński Jerzy | 05/014/019 | NITRON Krupski Młyn | m | 1966-02-23 |
7. | Mietelski Zdzisław | 05/014/020 | NITRON Krupski Młyn | s | 1957-10-10 |
Lista wyników
Krupski Młyn turniej 25
Krupski Młyn turniej 24
Krupski Młyn turniej 23
Krupski Młyn turniej 22
Krupski Młyn turniej 21
Krupski Młyn turniej 20
Krupski Młyn turniej 19
Krupski Młyn turniej 18
Krupski Młyn turniej 17
Potępa - Turniej z okazji Świeta Konstytucji 3 Maja
Krupski Młyn turniej 16
Krupski Młyn turniej 15
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Turniej nr 15 19.04.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 1174 | 916 | 2090 |
2 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 1033 | 1021 | 2054 |
3 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 642 | 1143 | 1785 |
4 | Pilarski Edward | Potępa | 788 | 920 | 1708 |
5 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 904 | 741 | 1645 |
6 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 928 | 697 | 1625 |
7 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 825 | 792 | 1617 |
8 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 855 | 738 | 1593 |
9 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 860 | 665 | 1525 |
10 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 740 | 757 | 1497 |
11 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 790 | 687 | 1477 |
12 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 664 | 806 | 1470 |
13 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 745 | 714 | 1459 |
14 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 664 | 762 | 1426 |
15 | Tkacz Mariusz | Źyłka | 300 | 1069 | 1369 |
16 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 639 | 681 | 1320 |
17 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 458 | 836 | 1294 |
18 | Pilarski Bernard | Koty | 669 | 612 | 1281 |
19 | Doleżych Marek | Lubliniec | 915 | 244 | 1159 |
20 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 775 | 365 | 1140 |
21 | Lubas Robert | Nitron Krupski Młyn | 350 | 777 | 1127 |
22 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 776 | 245 | 1021 |
23 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 586 | 430 | 1016 |
24 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 79 | 792 | 871 |
25 | Dudek Arkadiusz | Strzybnica | 429 | 312 | 741 |
26 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 343 | 393 | 736 |
27 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 118 | 579 | 697 |
28 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 60 | 440 | 500 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Po 15 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 15 | 24434 | - |
2 | Dudek Arkadiusz | Strzybnica | 15 | 23294 | - |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 15 | 23250 | aw.2 |
4 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 15 | 23052 | sp.1 |
5 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 15 | 22980 | aw.2 |
6 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 15 | 22794 | sp.2 |
7 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 15 | 21932 | aw.2 |
8 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 15 | 21651 | sp.2 |
9 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 14 | 21609 | aw.1 |
10 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 15 | 21386 | aw.2 |
11 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 15 | 20941 | - |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 15 | 20672 | sp.4 |
13 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 15 | 20654 | - |
14 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 15 | 19768 | - |
15 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 15 | 19110 | - |
16 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 15 | 18998 | aw.1 |
17 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 15 | 17799 | aw.1 |
18 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 15 | 17789 | aw.1 |
19 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 14 | 17567 | sp.3 |
20 | Lubas Robert | Tarnowskie Góry | 15 | 17102 | - |
21 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 15 | 16905 | aw.2 |
22 | Pilarski Bernard | Koty | 15 | 16848 | sp.1 |
23 | Doleżych Marek | Lubliniec | 15 | 16570 | sp.1 |
24 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 15 | 16242 | aw.1 |
25 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 15 | 15882 | sp.1 |
26 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 15 | 15681 | - |
27 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 8 | 14895 | - |
28 | Pilarski Edward | Potępa | 12 | 13900 | aw.2 |
29 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 12 | 13251 | sp.1 |
30 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 13 | 12652 | sp.1 |
31 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 12 | 12159 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 3 | 4340 | - |
33 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 2 | 3430 | - |
34 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 2 | 3084 | aw.1 |
35 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 3 | 2786 | sp.1 |
36 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 1 | 324 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 26.04.2024 godz.17.30 |