Sekcja 8 | |
nr ew.: | 05/014 |
klub/sekcja: | NITRON Krupski Młyn |
adres: | 42-693 Krupski Młyn Kasprowicza 10/4 |
prezes: | |
kontakt: | (32) 2848053 |
e-mail: | |
turniej: | piątek 17.30 Świetlica Stadion NITRON |
w Krupskim Młynie |
CZŁONKOWIE KLUBU
1. | Samol Krzysztof | 05/014/006 | NITRON Krupski Młyn | m | 1957-04-20 |
2. | Kaszuba Piotr | 05/014/014 | NITRON Krupski Młyn | s | 1952-06-25 |
3. | Kocot Andrzej | 05/014/016 | NITRON Krupski Młyn | s | 1952-03-25 |
4. | Imach Marek | 05/014/017 | NITRON Krupski Młyn | m | 1976-12-20 |
5. | Pilarski Ryszard | 05/014/018 | NITRON Krupski Młyn | m | 1964-04-18 |
6. | Kiciński Jerzy | 05/014/019 | NITRON Krupski Młyn | m | 1966-02-23 |
7. | Mietelski Zdzisław | 05/014/020 | NITRON Krupski Młyn | s | 1957-10-10 |
Lista wyników
Krupski Młyn Turniej 28
Krupski Młyn Turniej 27
Krupski Młyn Turniej nr 26
Krupski Młyn Turniej nr 25
Krupski Młyn Turniej 24
Nitron Krupski Młyn Turniej nr 23
Krupski Młyn Turniej 22
Krupski Młyn Turniej 21
Turniej o Puchar Wójta Gminy Tworóg
75 lat Klubu Sportowego Nitron Krupski Młyn
Nitron Krupski Młyn Turniej nr 20
Nitron Krupski Młyn Turniej nr 19
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Turniej nr 12 22.03.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Dudek Arkadiusz | Nitron Krupski Młyn | 1038 | 1158 | 2196 |
2 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 1177 | 687 | 1864 |
3 | Pilarski Bernard | Koty | 950 | 909 | 1859 |
4 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 656 | 1126 | 1782 |
5 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 1095 | 656 | 1751 |
6 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 708 | 1018 | 1726 |
7 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 671 | 1022 | 1693 |
8 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 499 | 1149 | 1648 |
9 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 801 | 841 | 1642 |
10 | Lubas Robert | Nitron Krupski Młyn | 566 | 1016 | 1582 |
11 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 737 | 812 | 1549 |
12 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 724 | 814 | 1538 |
13 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 108 | 1301 | 1409 |
14 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 798 | 558 | 1356 |
15 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 977 | 310 | 1287 |
16 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 759 | 454 | 1213 |
17 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 600 | 576 | 1176 |
18 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 612 | 526 | 1138 |
19 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 310 | 764 | 1074 |
20 | Kamiński Zbigniew | LZS Ligota Dolna | 577 | 456 | 1033 |
21 | Doleżych Marek | Lubliniec | 164 | 799 | 963 |
22 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 743 | 204 | 947 |
23 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 457 | 489 | 946 |
24 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 627 | 298 | 925 |
25 | Tkacz Mariusz | Źyłka | 547 | 340 | 887 |
26 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 291 | 266 | 557 |
27 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 44 | 486 | 530 |
28 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 415 | -30 | 385 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Po 12 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 12 | 19496 | - |
2 | Dudek Arkadiusz | Nitron Krupski Młyn | 12 | 18735 | aw.4 |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 12 | 18630 | sp.1 |
4 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 12 | 18339 | sp.1 |
5 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 12 | 18130 | aw.2 |
6 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 12 | 17815 | sp.1 |
7 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 12 | 17764 | sp.3 |
8 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 12 | 17586 | aw.1 |
9 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 12 | 16904 | aw.2 |
10 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 12 | 16874 | - |
11 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 12 | 16446 | sp.3 |
12 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 12 | 16177 | - |
13 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 12 | 15725 | - |
14 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 12 | 15426 | aw.1 |
15 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 12 | 15234 | aw.1 |
16 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 12 | 14749 | sp.2 |
17 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 12 | 14007 | aw.1 |
18 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 10 | 13779 | sp.1 |
19 | Doleżych Marek | Lubliniec | 12 | 13741 | - |
20 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 12 | 13617 | aw.10 |
21 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 12 | 13539 | - |
22 | Pilarski Bernard | Koty | 12 | 13303 | aw.3 |
23 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 12 | 13251 | - |
24 | Lubas Robert | Nitron Krupski Młyn | 12 | 13195 | - |
25 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 12 | 13124 | aw.1 |
26 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 12 | 12965 | sp.4 |
27 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 11 | 12662 | sp.7 |
28 | Kamiński Zbigniew | LZS Ligota Dolna | 12 | 10950 | - |
29 | Pilarski Edward | Potępa | 9 | 10395 | sp.2 |
30 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 5 | 10323 | sp.1 |
31 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 9 | 7813 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 3 | 4340 | - |
33 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 2 | 3430 | - |
34 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 3 | 2786 | - |
35 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 1 | 324 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 5.04.2024 godz.17.30 |