Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2016 Turniej nr 12 01.04.2016 | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 356 | 1704 | 2060 |
2 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 808 | 1187 | 1995 |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1173 | 752 | 1925 |
4 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 526 | 1359 | 1885 |
5 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 1173 | 668 | 1841 |
6 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 800 | 1026 | 1826 |
7 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 465 | 1340 | 1805 |
8 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 540 | 1169 | 1709 |
9 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 1032 | 659 | 1691 |
10 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 861 | 754 | 1615 |
11 | Szimber Andrzej | Skat Lubliniec | 680 | 780 | 1460 |
12 | Pilarski Edward | Potępa | 865 | 584 | 1449 |
13 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 822 | 615 | 1437 |
14 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 867 | 502 | 1369 |
15 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 583 | 749 | 1332 |
16 | Kotz Egon | Koty | 697 | 432 | 1129 |
17 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 626 | 458 | 1084 |
18 | Skubała Roman | Skat Lubliniec | 566 | 501 | 1067 |
19 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 789 | 176 | 965 |
20 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 502 | 432 | 934 |
21 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 213 | 622 | 835 |
22 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 332 | 482 | 814 |
23 | Brand Roman | Lubliniec | 144 | 624 | 768 |
24 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 406 | 208 | 614 |
25 | Pijewski Ryszard | Lubliniec | 322 | 228 | 550 |
26 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | -5 | 125 | 120 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2016 Po 12 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 12 | 20484 | aw.1 |
2 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 12 | 20447 | sp.1 |
3 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 12 | 20170 | aw.1 |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 12 | 19850 | sp.1 |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 12 | 18982 | - |
6 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 11 | 18551 | aw.1 |
7 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 12 | 18404 | sp.1 |
8 | Kotz Egon | Koty | 12 | 15988 | aw.3 |
9 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 12 | 15942 | aw.3 |
10 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 12 | 15916 | sp.1 |
11 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 12 | 15762 | sp.3 |
12 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 11 | 15251 | aw.4 |
13 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 11 | 15095 | aw.5 |
14 | Pilarski Ryszard | Koty | 11 | 15055 | sp.4 |
15 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 12 | 14869 | aw.2 |
16 | Brand Roman | Lubliniec | 11 | 14820 | sp.3 |
17 | Pijewski Ryszard | Lubliniec | 12 | 14397 | sp.3 |
18 | Pilarski Edward | Potępa | 10 | 13861 | aw.1 |
19 | Szimber Andrzej | Skat Lubliniec | 10 | 13844 | aw.1 |
20 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 9 | 13751 | sp.5 |
21 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 9 | 12474 | aw.4 |
22 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 10 | 11940 | - |
23 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 10 | 11852 | sp.2 |
24 | Pilarski Bernard | Koty | 10 | 10940 | sp.1 |
25 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 9 | 10847 | sp.1 |
26 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 10 | 10544 | - |
27 | Skubała Roman | Skat Lubliniec | 9 | 10132 | - |
28 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 11 | 10121 | - |
29 | Doleżych Marek | Lubliniec | 9 | 7682 | - |
30 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 5 | 6944 | - |
31 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 3 | 5010 | - |
32 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1508 | - |
33 | Gajdzik Zygfryd | Ptakowice | 1 | 1254 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
w piątki o godz. 17.30 – kolejny turniej 01.04.2016 r. |