Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2016 Turniej nr 18 13.05.2016 | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Pilarski Ryszard | Koty | 1074 | 1025 | 2099 |
2 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 846 | 1237 | 2083 |
3 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1082 | 898 | 1980 |
4 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 780 | 1191 | 1971 |
5 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 915 | 914 | 1829 |
6 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 734 | 1093 | 1827 |
7 | Brand Roman | Lubliniec | 1089 | 698 | 1787 |
8 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 357 | 1280 | 1637 |
9 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 965 | 643 | 1608 |
10 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 610 | 899 | 1509 |
11 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 564 | 935 | 1499 |
12 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 645 | 832 | 1477 |
13 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 356 | 1048 | 1404 |
14 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 857 | 473 | 1330 |
15 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 311 | 858 | 1169 |
16 | Doleżych Marek | Lubliniec | 481 | 653 | 1134 |
17 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 482 | 614 | 1096 |
18 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 713 | 370 | 1083 |
19 | Skubała Roman | Skat Lubliniec | 611 | 453 | 1064 |
20 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 646 | 417 | 1063 |
21 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 588 | 438 | 1026 |
22 | Kotz Egon | Koty | 591 | 408 | 999 |
23 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 388 | 600 | 988 |
24 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 837 | 118 | 955 |
25 | Pilarski Bernard | Koty | 396 | 518 | 914 |
26 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 394 | 286 | 680 |
27 | Szimber Andrzej | Skat Lubliniec | 619 | -15 | 604 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2016 Po 18 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 18 | 31580 | - |
2 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 18 | 30661 | - |
3 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 18 | 28573 | - |
4 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 18 | 28403 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 18 | 26735 | - |
6 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 16 | 26534 | - |
7 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 18 | 23881 | aw.1 |
8 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 17 | 23483 | sp.1 |
9 | Brand Roman | Lubliniec | 17 | 23366 | aw.4 |
10 | Kotz Egon | Koty | 18 | 22910 | - |
11 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 17 | 22859 | - |
12 | Pijewski Ryszard | Lubliniec | 17 | 22523 | sp.3 |
13 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 18 | 21772 | aw.1 |
14 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 16 | 21754 | aw.1 |
15 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 17 | 21688 | sp.3 |
16 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 18 | 21522 | - |
17 | Pilarski Ryszard | Koty | 16 | 21018 | aw.2 |
18 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 15 | 20723 | aw.2 |
19 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 16 | 20580 | sp.1 |
20 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 15 | 20332 | aw.1 |
21 | Pilarski Edward | Potępa | 14 | 19255 | sp.4 |
22 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 16 | 19032 | - |
23 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 12 | 18567 | - |
24 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 17 | 18034 | - |
25 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 16 | 16673 | - |
26 | Pilarski Bernard | Koty | 15 | 16039 | aw.1 |
27 | Szimber Andrzej | Skat Lubliniec | 12 | 16019 | sp.1 |
28 | Doleżych Marek | Lubliniec | 15 | 15318 | - |
29 | Skubała Roman | Skat Lubliniec | 13 | 14273 | - |
30 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 8 | 10378 | - |
31 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 5 | 7680 | - |
32 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 3 | 4747 | - |
33 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1508 | - |
34 | Gajdzik Zygfryd | Ptakowice | 1 | 1254 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
w piątki o godz. 17.30 | |||||