Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2016 Turniej nr 26 7.10.2016 | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 949 | 1046 | 1995 |
2 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 1077 | 888 | 1965 |
3 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 1089 | 804 | 1893 |
4 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 836 | 944 | 1780 |
5 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 892 | 851 | 1743 |
6 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 817 | 871 | 1688 |
7 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 905 | 781 | 1686 |
8 | Skubała Roman | Skat Lubliniec | 1328 | 317 | 1645 |
9 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 656 | 941 | 1597 |
10 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 623 | 948 | 1571 |
11 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 1055 | 402 | 1457 |
12 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 689 | 737 | 1426 |
13 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 286 | 1097 | 1383 |
14 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 696 | 652 | 1348 |
15 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 501 | 844 | 1345 |
16 | Pilarski Edward | Potępa | 409 | 932 | 1341 |
17 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 943 | 338 | 1281 |
18 | Pilarski Ryszard | Koty | 826 | 419 | 1245 |
19 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 806 | 418 | 1224 |
20 | Jonietz Piotr | Tworóg | 743 | 451 | 1194 |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 175 | 886 | 1061 |
22 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 898 | 141 | 1039 |
23 | Doleżych Marek | Lubliniec | 462 | 433 | 895 |
24 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 451 | 240 | 691 |
25 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 598 | 48 | 646 |
26 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 85 | 484 | 569 |
27 | Kotz Egon | Koty | 220 | 323 | 543 |
28 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 223 | 278 | 501 |
29 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 90 | 190 | 280 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2016 Po 26 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 26 | 44447 | - |
2 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 26 | 43305 | - |
3 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 26 | 41572 | - |
4 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 25 | 40704 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 26 | 38304 | - |
6 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 24 | 37992 | - |
7 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 26 | 35578 | - |
8 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 25 | 33807 | - |
9 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 20 | 32250 | - |
10 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 26 | 31437 | aw.2 |
11 | Kotz Egon | Koty | 26 | 31052 | sp.1 |
12 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 25 | 30693 | aw.1 |
13 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 24 | 30558 | sp.2 |
14 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 23 | 29799 | aw.1 |
15 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 21 | 29281 | sp.1 |
16 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 23 | 29200 | - |
17 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 21 | 28798 | aw.2 |
18 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 24 | 28437 | sp.1 |
19 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 24 | 28092 | sp.1 |
20 | Pilarski Ryszard | Koty | 21 | 27725 | aw.1 |
21 | Brand Roman | Lubliniec | 20 | 26489 | sp.1 |
22 | Pilarski Edward | Potępa | 19 | 25431 | aw.1 |
23 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 24 | 25260 | aw.1 |
24 | Doleżych Marek | Lubliniec | 23 | 25073 | sp.2 |
25 | Pijewski Ryszard | Lubliniec | 17 | 22523 | - |
26 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 22 | 21706 | aw.1 |
27 | Szimber Andrzej | Skat Lubliniec | 16 | 21224 | sp.1 |
28 | Skubała Roman | Skat Lubliniec | 17 | 19955 | aw.1 |
29 | Pilarski Bernard | Koty | 18 | 18630 | sp.1 |
30 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 13 | 16772 | - |
31 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 7 | 11034 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 7 | 9815 | - |
33 | Jonietz Piotr | Tworóg | 6 | 6146 | - |
34 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 2 | 3160 | - |
35 | Kędzia Staniaław | Lubliniec | 2 | 2757 | - |
36 | Kiciński Jerzy | Silesia Tarnowskie Góry | 1 | 2406 | - |
37 | Foks Ryszard | Koty | 1 | 2212 | - |
38 | Ziaja Alfons | Krupski Młyn | 1 | 1638 | - |
39 | Gajdzik Zygfryd | Ptakowice | 1 | 1254 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 14.10.2016 | |||||