Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > Nitron Krupski Młyn > Wyniki > Krupski Młyn sezon 2019 turniej 14
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn
Sezon 2019
Turniej nr 14 05.04.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 824 1383 2207
2 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 1002 1092 2094
3 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 1003 1056 2059
4 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 845 962 1807
5 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 712 1019 1731
6 Poremba Henryk KSS Pawonków 721 878 1599
7 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 542 1052 1594
8 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 938 584 1522
9 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 406 1114 1520
10 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 479 1040 1519
11 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 557 944 1501
12 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 541 940 1481
13 Kotz Egon Koty 680 784 1464
14 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1048 374 1422
15 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 817 540 1357
16 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 833 481 1314
17 Pilarski Edward Potępa 757 534 1291
18 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 286 979 1265
19 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1010 124 1134
20 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 761 358 1119
21 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 728 388 1116
22 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 705 379 1084
23 Jonietz Piotr Tworóg 492 561 1053
24 Pilarski Bernard Koty 596 410 1006
25 Foks Ryszard Koty 184 718 902
26 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 530 344 874
27 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 356 466 822
28 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 938 -214 724
29 Doleżych Marek Lubliniec 372 323 695
30 Kaszuba Michał Ptakowice 118 141 259
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn
Klasyfikacja po 14 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 14 24131 -
2 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 14 22890 -
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 14 21778 -
4 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 13 21113 -
5 Brand Roman LZS Ligota Dolna 13 20702 -
6 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 14 20614 aw.1
7 Poremba Henryk KSS Pawonków 14 20533 sp.1
8 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 13 19910 aw.1
9 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 13 19347 sp.1
10 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 13 18666 aw.1
11 Pilarski Bernard Koty 14 18362 sp.1
12 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 13 18354 aw.3
13 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 14 17882 sp.1
14 Pilarski Edward Potępa 13 17860 sp.1
15 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 14 17338 aw.1
16 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 12 17235 aw.2
17 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 14 17188 -
18 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 13 17077 aw.1
19 Doleżych Marek Lubliniec 13 17015 sp.5
20 Jonietz Piotr Tworóg 14 16178 aw.2
21 Foks Ryszard Koty 14 16064 sp.1
22 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 12 15852 aw.2
23 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 13 15569 -
24 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 11 15487 aw.1
25 Kotz Egon Koty 14 15434 aw.2
26 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 12 15155 sp.5
27 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 12 15133 sp.1
28 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 9 12518 aw.1
29 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 12 12325 aw.1
30 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 9 12131 sp.2
31 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 8 11015 -
32 Kaszuba Michał Ptakowice 5 5377 -
33 Tkacz Mariusz Żyłka 2 2679 -
34 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 1 1815 -
35 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1 1472 -
36 Jaworek Henryk Nitron Krupski Młyn 1 994 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 12.04.2019