Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Krupski Młyn sezon 2019 turniej 18
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2019 Turniej nr 18 10.05.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 960 | 1417 | 2377 |
2 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 1077 | 1138 | 2215 |
3 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1260 | 719 | 1979 |
4 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 565 | 1384 | 1949 |
5 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 676 | 1181 | 1857 |
6 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 534 | 1308 | 1842 |
7 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 768 | 1001 | 1769 |
8 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 476 | 1102 | 1578 |
9 | Jonietz Piotr | Tworóg | 947 | 613 | 1560 |
10 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 999 | 546 | 1545 |
11 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 952 | 554 | 1506 |
12 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 627 | 803 | 1430 |
13 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 676 | 738 | 1414 |
14 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 724 | 669 | 1393 |
15 | Pilarski Edward | Potępa | 916 | 446 | 1362 |
16 | Pilarski Bernard | Koty | 830 | 398 | 1228 |
17 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 805 | 390 | 1195 |
18 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 682 | 506 | 1188 |
19 | Doleżych Marek | Lubliniec | 240 | 916 | 1156 |
20 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 228 | 864 | 1092 |
21 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 354 | 701 | 1055 |
22 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 413 | 464 | 877 |
23 | Kotz Egon | Koty | 860 | -3 | 857 |
24 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 483 | 295 | 778 |
25 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 478 | 86 | 564 |
26 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 80 | 454 | 534 |
27 | Foks Ryszard | Koty | 425 | 8 | 433 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Klasyfikacja po 18 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 18 | 32038 | - |
2 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 18 | 29255 | - |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 17 | 28087 | - |
4 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 17 | 27230 | aw.1 |
5 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 18 | 27220 | sp.1 |
6 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 17 | 26247 | - |
7 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 16 | 25168 | - |
8 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 17 | 24364 | - |
9 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 17 | 23656 | - |
10 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 16 | 23192 | aw.2 |
11 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 17 | 22913 | sp.1 |
12 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 17 | 22675 | aw.5 |
13 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 18 | 21999 | sp.2 |
14 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 16 | 21726 | - |
15 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 15 | 21235 | aw.3 |
16 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 17 | 21212 | aw.7 |
17 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 15 | 21077 | sp.4 |
18 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 18 | 21017 | sp.2 |
19 | Pilarski Edward | Potępa | 16 | 20884 | aw.3 |
20 | Pilarski Bernard | Koty | 16 | 20812 | aw.1 |
21 | Doleżych Marek | Lubliniec | 16 | 20787 | sp.1 |
22 | Kotz Egon | Koty | 18 | 20515 | sp.3 |
23 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 16 | 20512 | sp.8 |
24 | Jonietz Piotr | Tworóg | 16 | 19073 | aw.2 |
25 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 14 | 18970 | aw.2 |
26 | Foks Ryszard | Koty | 17 | 18937 | sp.2 |
27 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 14 | 17701 | sp.2 |
28 | Kędzia Staniaław | KS Skat-Lub Kochcice | 11 | 15957 | aw.1 |
29 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 15 | 15318 | sp.1 |
30 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 12 | 14952 | - |
31 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 8 | 11015 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 6 | 6304 | - |
33 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 2 | 2679 | - |
34 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1 | 1815 | - |
35 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1472 | - |
36 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 1 | 994 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej 17.05.2019 o godz. 17.30 |