Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Krupski Młyn sezon 2019 turniej 24
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2019 Turniej nr 24 20.09.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 1240 | 1290 | 2530 |
2 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 908 | 1169 | 2077 |
3 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 788 | 1131 | 1919 |
4 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 1327 | 485 | 1812 |
5 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 1248 | 538 | 1786 |
6 | Doleżych Marek | Lubliniec | 1135 | 650 | 1785 |
7 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 598 | 1100 | 1698 |
8 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 152 | 1541 | 1693 |
9 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 628 | 988 | 1616 |
10 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1148 | 464 | 1612 |
11 | Jonietz Piotr | Tworóg | 958 | 624 | 1582 |
12 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 695 | 842 | 1537 |
13 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 582 | 929 | 1511 |
14 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 522 | 946 | 1468 |
15 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 588 | 829 | 1417 |
16 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 463 | 929 | 1392 |
17 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 558 | 781 | 1339 |
18 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 567 | 698 | 1265 |
19 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 887 | 376 | 1263 |
20 | Pilarski Edward | Potępa | 458 | 684 | 1142 |
21 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 407 | 730 | 1137 |
22 | Foks Ryszard | Koty | 378 | 751 | 1129 |
23 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 621 | 504 | 1125 |
24 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 404 | 591 | 995 |
25 | Kotz Egon | Koty | 336 | 566 | 902 |
26 | Bryła Artur | KS Skat-Lub Kochcice | 338 | 555 | 893 |
27 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 710 | 165 | 875 |
28 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 276 | 257 | 533 |
29 | Pilarski Bernard | Koty | -10 | 468 | 458 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Klasyfikacja po 24 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 24 | 42295 | - |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 23 | 38246 | - |
3 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 24 | 38224 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 24 | 37556 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 23 | 34868 | aw.1 |
6 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 21 | 33952 | sp.1 |
7 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 23 | 32677 | - |
8 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 22 | 32562 | - |
9 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 23 | 32132 | - |
10 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 23 | 30171 | - |
11 | Doleżych Marek | Lubliniec | 22 | 30085 | aw.1 |
12 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 21 | 29719 | aw.2 |
13 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 22 | 29382 | - |
14 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 21 | 29101 | aw.2 |
15 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 23 | 28646 | aw.4 |
16 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 22 | 28348 | sp.5 |
17 | Pilarski Edward | Potępa | 22 | 28120 | aw.1 |
18 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 18 | 28062 | sp.3 |
19 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 24 | 27785 | sp.2 |
20 | Kotz Egon | Koty | 24 | 27082 | - |
21 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 20 | 26846 | - |
22 | Jonietz Piotr | Tworóg | 22 | 26386 | aw.1 |
23 | Foks Ryszard | Koty | 22 | 25982 | sp.1 |
24 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 19 | 25342 | aw.1 |
25 | Pilarski Bernard | Koty | 20 | 25024 | sp.1 |
26 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 16 | 22996 | aw.2 |
27 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 18 | 22795 | - |
28 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 21 | 22749 | sp.2 |
29 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 18 | 22460 | - |
30 | Kędzia Staniaław | KS Skat-Lub Kochcice | 15 | 21662 | - |
31 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 8 | 11015 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 7 | 7248 | - |
33 | Bryła Artur | KS Skat-Lub Kochcice | 2 | 3043 | aw.2 |
34 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 2 | 2679 | sp.1 |
35 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2449 | sp.1 |
36 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1 | 1815 | - |
37 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1472 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej 27.09.2019 r.(piątek) o godz. 17.30 |