Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Krupski Młyn sezon 2019 turniej 28
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2019 Turniej nr 28 18.10.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Pilarski Edward | Potępa | 1151 | 830 | 1981 |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 507 | 1429 | 1936 |
3 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 881 | 1037 | 1918 |
4 | Pilarski Bernard | Koty | 895 | 939 | 1834 |
5 | Kotz Egon | Koty | 809 | 1019 | 1828 |
6 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 890 | 914 | 1804 |
7 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 1262 | 519 | 1781 |
8 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 857 | 892 | 1749 |
9 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 1238 | 503 | 1741 |
10 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 1048 | 649 | 1697 |
11 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 902 | 635 | 1537 |
12 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 722 | 733 | 1455 |
13 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 808 | 627 | 1435 |
14 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 827 | 594 | 1421 |
15 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 888 | 471 | 1359 |
16 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 612 | 716 | 1328 |
17 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 776 | 497 | 1273 |
18 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 754 | 518 | 1272 |
19 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 606 | 626 | 1232 |
20 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 1002 | 196 | 1198 |
21 | Foks Ryszard | Koty | 578 | 502 | 1080 |
22 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 190 | 837 | 1027 |
23 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 674 | 273 | 947 |
24 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 357 | 560 | 917 |
25 | Doleżych Marek | Lubliniec | 447 | 432 | 879 |
26 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 72 | 357 | 429 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Klasyfikacja po 28 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 28 | 48798 | - |
2 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 28 | 45166 | - |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 27 | 44071 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 28 | 42656 | - |
5 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 25 | 38968 | aw.1 |
6 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 26 | 38734 | sp.1 |
7 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 26 | 37906 | aw.2 |
8 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 27 | 37898 | - |
9 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 26 | 36579 | sp.2 |
10 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 27 | 35501 | - |
11 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 25 | 35020 | - |
12 | Pilarski Edward | Potępa | 26 | 34769 | aw.3 |
13 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 25 | 34404 | sp.1 |
14 | Doleżych Marek | Lubliniec | 25 | 33902 | - |
15 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 25 | 33083 | sp.2 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 26 | 32960 | - |
17 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 25 | 32631 | - |
18 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 28 | 32142 | aw.1 |
19 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 23 | 31418 | aw.1 |
20 | Kotz Egon | Koty | 28 | 31250 | aw.2 |
21 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 20 | 30791 | sp.3 |
22 | Foks Ryszard | Koty | 26 | 30529 | sp.1 |
23 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 23 | 29598 | aw.1 |
24 | Pilarski Bernard | Koty | 23 | 28589 | aw.1 |
25 | Jonietz Piotr | Tworóg | 24 | 28459 | sp.2 |
26 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 22 | 28025 | - |
27 | Kędzia Staniaław | KS Skat-Lub Kochcice | 19 | 27910 | - |
28 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 21 | 27354 | - |
29 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 19 | 26911 | - |
30 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 23 | 24937 | - |
31 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 10 | 13785 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 7 | 7248 | - |
33 | Bryła Artur | KS Skat-Lub Kochcice | 2 | 3043 | - |
34 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 2 | 2679 | - |
35 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2449 | - |
36 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1 | 1815 | - |
37 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1472 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej 25.10.2019 r.(piątek) o godz. 17.30 |