Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Krupski Młyn sezon 2019 turniej 30
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2019 Turniej nr 39 08.10.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 1324 | 814 | 2138 |
2 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 1536 | 596 | 2132 |
3 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 1529 | 466 | 1995 |
4 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 1110 | 729 | 1839 |
5 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 701 | 1117 | 1818 |
6 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 901 | 910 | 1811 |
7 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 670 | 1048 | 1718 |
8 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 724 | 971 | 1695 |
9 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 820 | 826 | 1646 |
10 | Jonietz Piotr | Tworóg | 748 | 896 | 1644 |
11 | Doleżych Marek | Lubliniec | 498 | 1058 | 1556 |
12 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 932 | 581 | 1513 |
13 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 696 | 731 | 1427 |
14 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 719 | 614 | 1333 |
15 | Foks Ryszard | Koty | 520 | 792 | 1312 |
16 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 625 | 622 | 1247 |
17 | Kotz Egon | Koty | 686 | 548 | 1234 |
18 | Pilarski Edward | Potępa | 574 | 620 | 1194 |
19 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 522 | 660 | 1182 |
20 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 549 | 572 | 1121 |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 362 | 741 | 1103 |
22 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 834 | 244 | 1078 |
23 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 732 | 271 | 1003 |
24 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 685 | 200 | 885 |
25 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 28 | 533 | 561 |
26 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 167 | 297 | 464 |
27 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | -130 | 348 | 218 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Klasyfikacja po 30 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 30 | 52020 | - |
2 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 30 | 49744 | - |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 29 | 46834 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 30 | 44198 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 28 | 42381 | - |
6 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 28 | 41218 | - |
7 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 29 | 40105 | aw.1 |
8 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 26 | 39759 | sp.1 |
9 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 28 | 39700 | - |
10 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 29 | 39351 | - |
11 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 27 | 37690 | - |
12 | Pilarski Edward | Potępa | 28 | 37669 | - |
13 | Doleżych Marek | Lubliniec | 27 | 37057 | aw.1 |
14 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 27 | 36694 | aw.1 |
15 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 27 | 36501 | sp.2 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 28 | 34926 | - |
17 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 27 | 34686 | - |
18 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 25 | 34615 | - |
19 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 30 | 33738 | - |
20 | Kotz Egon | Koty | 30 | 33405 | - |
21 | Foks Ryszard | Koty | 28 | 33021 | - |
22 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 24 | 31794 | aw.2 |
23 | Kędzia Staniaław | KS Skat-Lub Kochcice | 21 | 31286 | aw.3 |
24 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 25 | 31136 | sp.1 |
25 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 20 | 30791 | sp.3 |
26 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 21 | 30261 | aw.1 |
27 | Jonietz Piotr | Tworóg | 25 | 30103 | aw.1 |
28 | Pilarski Bernard | Koty | 24 | 29615 | sp.3 |
29 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 23 | 29526 | - |
30 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 25 | 28051 | - |
31 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 10 | 13785 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 8 | 8572 | - |
33 | Bryła Artur | KS Skat-Lub Kochcice | 3 | 4400 | - |
34 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 2 | 2679 | - |
35 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2449 | - |
36 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1 | 1815 | - |
37 | Kuźniak Przemysław | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1788 | - |
38 | Krawczyk Ryszard | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1708 | - |
39 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1472 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej 15.11.2019 r.(piątek) o godz. 17.30 |