Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Krupski Młyn sezon 2019 turniej 31
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2019 Turniej nr 31 15.11.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 767 | 1487 | 2254 |
2 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 730 | 1343 | 2073 |
3 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 1062 | 1009 | 2071 |
4 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 848 | 1143 | 1991 |
5 | Pilarski Bernard | Koty | 770 | 1139 | 1909 |
6 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 878 | 950 | 1828 |
7 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 946 | 834 | 1780 |
8 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1294 | 478 | 1772 |
9 | Pilarski Edward | Potępa | 551 | 998 | 1549 |
10 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 742 | 792 | 1534 |
11 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 660 | 816 | 1476 |
12 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 908 | 548 | 1456 |
13 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 788 | 638 | 1426 |
14 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 655 | 679 | 1334 |
15 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 744 | 497 | 1241 |
16 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 571 | 647 | 1218 |
17 | Jonietz Piotr | Tworóg | 495 | 677 | 1172 |
18 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 492 | 665 | 1157 |
19 | Doleżych Marek | Lubliniec | 750 | 401 | 1151 |
20 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 566 | 573 | 1139 |
21 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 643 | 470 | 1113 |
22 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 756 | 328 | 1084 |
23 | Foks Ryszard | Koty | 451 | 616 | 1067 |
24 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 667 | 376 | 1043 |
25 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 863 | 147 | 1010 |
26 | Kotz Egon | Koty | 505 | 456 | 961 |
27 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 399 | 498 | 897 |
28 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 125 | 768 | 893 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Klasyfikacja po 31 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 31 | 52214 | - |
2 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 31 | 50744 | - |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 30 | 48825 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 31 | 46234 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 29 | 44454 | - |
6 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 29 | 42990 | - |
7 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 30 | 41179 | aw.3 |
8 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 27 | 41093 | - |
9 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 30 | 41002 | sp.2 |
10 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 29 | 40710 | sp.1 |
11 | Pilarski Edward | Potępa | 29 | 39218 | aw.1 |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 28 | 38572 | aw.3 |
13 | Doleżych Marek | Lubliniec | 28 | 38208 | - |
14 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 27 | 37690 | sp.3 |
15 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 27 | 36694 | sp.1 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 29 | 36352 | - |
17 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 28 | 35770 | - |
18 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 25 | 34615 | - |
19 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 31 | 34367 | - |
20 | Kotz Egon | Koty | 31 | 34134 | - |
21 | Foks Ryszard | Koty | 29 | 34088 | - |
22 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 25 | 33270 | - |
23 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 26 | 32592 | aw.1 |
24 | Kędzia Staniaław | KS Skat-Lub Kochcice | 22 | 32179 | sp.1 |
25 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 21 | 31904 | - |
26 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 22 | 31795 | - |
27 | Pilarski Bernard | Koty | 25 | 31524 | aw.1 |
28 | Jonietz Piotr | Tworóg | 26 | 31275 | sp.1 |
29 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 24 | 30744 | - |
30 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 26 | 29292 | - |
31 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 10 | 13785 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 9 | 9729 | - |
33 | Bryła Artur | KS Skat-Lub Kochcice | 3 | 4400 | - |
34 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 2 | 2679 | - |
35 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2449 | - |
36 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1 | 1815 | - |
37 | Kuźniak Przemysław | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1788 | - |
38 | Krawczyk Ryszard | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1708 | - |
39 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1472 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej 22.11.2019 r.(piątek) o godz. 17.30 |