Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Krupski Młyn sezon 2019 turniej 34
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2019 Turniej nr 34 06.12.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 1118 | 1074 | 2192 |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 919 | 967 | 1886 |
3 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 1087 | 799 | 1886 |
4 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 1007 | 833 | 1840 |
5 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 958 | 826 | 1784 |
6 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 979 | 738 | 1717 |
7 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 866 | 717 | 1583 |
8 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 760 | 781 | 1541 |
9 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 398 | 1126 | 1524 |
10 | Pilarski Bernard | Koty | 616 | 901 | 1517 |
11 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 859 | 604 | 1463 |
12 | Doleżych Marek | Lubliniec | 589 | 837 | 1426 |
13 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 867 | 541 | 1408 |
14 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 475 | 826 | 1301 |
15 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 405 | 735 | 1140 |
16 | Pilarski Edward | Potępa | 579 | 553 | 1132 |
17 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 604 | 498 | 1102 |
18 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 570 | 472 | 1042 |
19 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 1264 | -306 | 958 |
20 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 799 | -36 | 763 |
21 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 646 | 76 | 722 |
22 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 460 | 225 | 685 |
23 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 385 | 258 | 643 |
24 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 337 | 201 | 538 |
25 | Jonietz Piotr | Tworóg | 144 | 367 | 511 |
26 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 305 | 191 | 496 |
27 | Kotz Egon | Koty | -60 | 346 | 286 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Klasyfikacja po 34 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 34 | 54471 | - |
2 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 34 | 53429 | - |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 33 | 51327 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 34 | 47737 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 32 | 47118 | - |
6 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 32 | 46420 | - |
7 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 30 | 45878 | - |
8 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 33 | 44988 | - |
9 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 33 | 44077 | - |
10 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 31 | 42418 | - |
11 | Pilarski Edward | Potępa | 32 | 42058 | - |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 31 | 41583 | - |
13 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 30 | 41213 | - |
14 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 31 | 39994 | - |
15 | Doleżych Marek | Lubliniec | 29 | 39634 | aw.1 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 32 | 39077 | sp.1 |
17 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 27 | 38039 | aw.2 |
18 | Foks Ryszard | Koty | 31 | 36736 | sp.1 |
19 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 27 | 36694 | sp.1 |
20 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 34 | 36132 | - |
21 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 25 | 36003 | aw.3 |
22 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 28 | 35801 | - |
23 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 28 | 35311 | aw.3 |
24 | Kotz Egon | Koty | 34 | 35068 | sp.3 |
25 | Pilarski Bernard | Koty | 28 | 34936 | aw.2 |
26 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 27 | 34924 | aw.2 |
27 | Kędzia Staniaław | KS Skat-Lub Kochcice | 25 | 34840 | sp.2 |
28 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 23 | 34812 | sp.5 |
29 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 29 | 33894 | - |
30 | Jonietz Piotr | Tworóg | 27 | 31786 | - |
31 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 10 | 13785 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 9 | 9729 | - |
33 | Bryła Artur | KS Skat-Lub Kochcice | 3 | 4400 | - |
34 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 2 | 2679 | - |
35 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2449 | - |
36 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1 | 1815 | - |
37 | Kuźniak Przemysław | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1788 | - |
38 | Krawczyk Ryszard | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1708 | - |
39 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1472 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej 13.12.2019 r.(piątek) o godz. 17.30 |