Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Krupski Młyn sezon 2019 turniej 35
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2019 Turniej nr 35 13.12.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 1616 | 923 | 2539 |
2 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 992 | 1068 | 2060 |
3 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 982 | 854 | 1836 |
4 | Kotz Egon | Koty | 1128 | 696 | 1824 |
5 | Doleżych Marek | Lubliniec | 666 | 1118 | 1784 |
6 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 737 | 1035 | 1772 |
7 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1138 | 541 | 1679 |
8 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 535 | 1135 | 1670 |
9 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 1122 | 478 | 1600 |
10 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 687 | 788 | 1475 |
11 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 827 | 646 | 1473 |
12 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 562 | 891 | 1453 |
13 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 835 | 618 | 1453 |
14 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 492 | 945 | 1437 |
15 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 816 | 454 | 1270 |
16 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 566 | 700 | 1266 |
17 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 453 | 779 | 1232 |
18 | Foks Ryszard | Koty | 693 | 458 | 1151 |
19 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 866 | 164 | 1030 |
20 | Pilarski Bernard | Koty | 492 | 460 | 952 |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 707 | 198 | 905 |
22 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 62 | 837 | 899 |
23 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 262 | 555 | 817 |
24 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 255 | 501 | 756 |
25 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 621 | 108 | 729 |
26 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 686 | -256 | 430 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Klasyfikacja po 35 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 35 | 54770 | aw.1 |
2 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 35 | 54631 | sp.1 |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 34 | 51829 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 35 | 48240 | - |
5 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 33 | 47308 | aw.1 |
6 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 33 | 47118 | sp.1 |
7 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 31 | 46958 | - |
8 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 34 | 45369 | - |
9 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 34 | 44747 | - |
10 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 32 | 42852 | - |
11 | Pilarski Edward | Potępa | 32 | 42058 | - |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 31 | 41583 | - |
13 | Doleżych Marek | Lubliniec | 30 | 41418 | aw.2 |
14 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 31 | 41355 | sp.1 |
15 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 33 | 40359 | aw.1 |
16 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 32 | 40327 | sp.2 |
17 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 28 | 39875 | - |
18 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 26 | 37603 | aw.3 |
19 | Foks Ryszard | Koty | 32 | 37231 | sp.1 |
20 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 27 | 36694 | sp.1 |
21 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 29 | 36618 | aw.1 |
22 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 35 | 36480 | sp.2 |
23 | Kotz Egon | Koty | 35 | 36287 | aw.1 |
24 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 24 | 36265 | aw.4 |
25 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 29 | 36210 | sp.2 |
26 | Kędzia Staniaław | KS Skat-Lub Kochcice | 26 | 36106 | aw.1 |
27 | Pilarski Bernard | Koty | 29 | 35888 | sp.2 |
28 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 28 | 35829 | sp.2 |
29 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 30 | 35666 | - |
30 | Jonietz Piotr | Tworóg | 27 | 31786 | - |
31 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 10 | 13785 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 9 | 9729 | - |
33 | Bryła Artur | KS Skat-Lub Kochcice | 3 | 4400 | - |
34 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 2 | 2679 | - |
35 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2449 | - |
36 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1 | 1815 | - |
37 | Kuźniak Przemysław | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1788 | - |
38 | Krawczyk Ryszard | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1708 | - |
39 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1472 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej 20.12.2019 r.(piątek) o godz. 17.30 |