Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2018 Turniej nr 2 12.01.2018 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1267 | 1135 | 2402 |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1005 | 1104 | 2109 |
3 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 1175 | 852 | 2027 |
4 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 731 | 1266 | 1997 |
5 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 978 | 954 | 1932 |
6 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 814 | 808 | 1622 |
7 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 635 | 984 | 1619 |
8 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 858 | 760 | 1618 |
9 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 1159 | 435 | 1594 |
10 | Jonietz Piotr | Tworóg | 894 | 627 | 1521 |
11 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 777 | 737 | 1514 |
12 | Doleżych Zygmunt | KS SKAT-LUB Kochcice | 1065 | 446 | 1511 |
13 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 440 | 1047 | 1487 |
14 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 540 | 838 | 1378 |
15 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 643 | 708 | 1351 |
16 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 534 | 805 | 1339 |
17 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 880 | 411 | 1291 |
18 | Pilarski Bernard | Koty | 765 | 492 | 1257 |
19 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 526 | 724 | 1250 |
20 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 586 | 610 | 1196 |
21 | Poremba Henryk | Lubliniec | 364 | 821 | 1185 |
22 | Pilarski Edward | Potępa | 695 | 440 | 1135 |
23 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 316 | 639 | 955 |
24 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 602 | 309 | 911 |
25 | Kotz Egon | Koty | 314 | 566 | 880 |
26 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 219 | 603 | 822 |
27 | Doleżych Marek | Lubliniec | 756 | 41 | 797 |
28 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | -101 | 870 | 769 |
29 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 399 | 298 | 697 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2018 Po 2 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 2 | 3685 | aw.1 |
2 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 2 | 3481 | aw.7 |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 2 | 3444 | aw.7 |
4 | Doleżych Zygmunt | KS SKAT-LUB Kochcice | 2 | 3311 | - |
5 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 2 | 3019 | sp.4 |
6 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 2 | 2964 | aw.14 |
7 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2932 | - |
8 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 2 | 2911 | sp.2 |
9 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 2 | 2909 | aw.2 |
10 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 2 | 2863 | aw.11 |
11 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2688 | aw.3 |
12 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 2 | 2644 | aw.3 |
13 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 2 | 2632 | aw.6 |
14 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2486 | sp.9 |
15 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2481 | aw.2 |
16 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1 | 2402 | aw.10 |
17 | Kotz Egon | Koty | 2 | 2361 | sp.9 |
18 | Pilarski Bernard | Koty | 2 | 2317 | - |
19 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 2 | 2240 | aw.3 |
20 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 2 | 2184 | sp.7 |
21 | Jonietz Piotr | Tworóg | 2 | 2140 | aw.2 |
22 | Doleżych Marek | Lubliniec | 2 | 1952 | sp.6 |
23 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 1 | 1921 | sp.20 |
24 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 1 | 1618 | aw.2 |
25 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 2 | 1318 | - |
26 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1291 | - |
27 | Szimber Andrzej | KS SKAT-LUB Kochcice | 1 | 1282 | sp.15 |
28 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1196 | sp.2 |
29 | Poremba Henryk | Lubliniec | 1 | 1185 | sp.2 |
30 | Pilarski Edward | Potępa | 1 | 1135 | sp.2 |
31 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 1 | 911 | sp.2 |
32 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 1 | 574 | sp.8 |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 19.01.2018 |