Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2018 Turniej nr 21 01.06.2018 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1353 | 960 | 2313 |
2 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 1093 | 1059 | 2152 |
3 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 824 | 1302 | 2126 |
4 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 884 | 1081 | 1965 |
5 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 855 | 1013 | 1868 |
6 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 1261 | 506 | 1767 |
7 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 1163 | 402 | 1565 |
8 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 516 | 883 | 1399 |
9 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 807 | 585 | 1392 |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 628 | 745 | 1373 |
11 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 301 | 1071 | 1372 |
12 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 847 | 511 | 1358 |
13 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 878 | 463 | 1341 |
14 | Kotz Egon | Koty | 820 | 521 | 1341 |
15 | Jonietz Piotr | Tworóg | 362 | 955 | 1317 |
16 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 594 | 718 | 1312 |
17 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 377 | 832 | 1209 |
18 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 334 | 596 | 930 |
19 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 878 | 49 | 927 |
20 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 346 | 564 | 910 |
21 | Doleżych Zygmunt | KS Skat-Lub Kochcice | 830 | 48 | 878 |
22 | Doleżych Marek | Lubliniec | 485 | 96 | 581 |
23 | Pilarski Bernard | Koty | -76 | 524 | 448 |
24 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 552 | -209 | 343 |
25 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | -114 | 413 | 299 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2018 Po 21 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 21 | 37423 | - |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 21 | 34555 | aw.1 |
3 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 21 | 33827 | sp.1 |
4 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 21 | 33561 | - |
5 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 21 | 32901 | - |
6 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 21 | 32634 | aw.1 |
7 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 20 | 32270 | sp.1 |
8 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 21 | 29689 | - |
9 | Doleżych Zygmunt | KS Skat-Lub Kochcice | 21 | 29533 | - |
10 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 21 | 28712 | aw.2 |
11 | Doleżych Marek | Lubliniec | 21 | 28664 | sp.1 |
12 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 21 | 27039 | sp.1 |
13 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 19 | 26053 | - |
14 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 21 | 25740 | - |
15 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 19 | 24871 | aw.2 |
16 | Kotz Egon | Koty | 21 | 24819 | - |
17 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 18 | 24589 | aw.3 |
18 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 17 | 24043 | aw.1 |
19 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 21 | 23982 | sp.4 |
20 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 17 | 22667 | sp.2 |
21 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 20 | 22472 | aw.2 |
22 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 16 | 21979 | aw.2 |
23 | Jonietz Piotr | Tworóg | 20 | 21691 | aw.2 |
24 | Pilarski Edward | Potępa | 19 | 21538 | sp.3 |
25 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 16 | 21188 | sp.3 |
26 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 16 | 20311 | aw.2 |
27 | Pilarski Bernard | Koty | 17 | 19723 | sp.1 |
28 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 15 | 19152 | sp.1 |
29 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 10 | 13827 | aw.1 |
30 | Pilarski Ryszard | Koty | 14 | 13041 | sp.1 |
Śp. | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 9 | 10285 | - |
32 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 7 | 7787 | - |
33 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 4 | 6663 | - |
34 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 3 | 4405 | - |
35 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 3 | 4255 | - |
36 | Kopyciok Piotr | Potępa | 2 | 2524 | - |
37 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 2 | 2472 | - |
38 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1295 | - |
39 | Fiałkowski Edmund | Lubliniec | 1 | 563 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 07.09.2018 |