Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2022 Turniej nr 30 04.11.2022 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Mietelski Zdzisław | Strzybnica | 785 | 947 | 1732 |
2 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 614 | 1110 | 1724 |
3 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 661 | 1031 | 1692 |
4 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 1035 | 648 | 1683 |
5 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 939 | 702 | 1641 |
6 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 792 | 845 | 1637 |
7 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 741 | 888 | 1629 |
8 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 879 | 665 | 1544 |
9 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 1143 | 388 | 1531 |
10 | Doleżych Marek | Lubliniec | 875 | 629 | 1504 |
11 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 833 | 646 | 1479 |
12 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 772 | 603 | 1375 |
13 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 815 | 557 | 1372 |
14 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 765 | 596 | 1361 |
15 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 360 | 981 | 1341 |
16 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 776 | 547 | 1323 |
17 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 552 | 762 | 1314 |
18 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 666 | 628 | 1294 |
19 | Pilarski Edward | Potępa | 121 | 963 | 1084 |
20 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 624 | 428 | 1052 |
21 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 576 | 442 | 1018 |
22 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 440 | 572 | 1012 |
23 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 233 | 685 | 918 |
24 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 273 | 320 | 593 |
25 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 23 | 79 | 102 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2022 Po 30 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 29 | 45695 | - |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 30 | 44849 | - |
3 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 28 | 44557 | - |
4 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 28 | 43737 | - |
5 | Doleżych Marek | Lubliniec | 30 | 43535 | - |
6 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 28 | 43193 | - |
7 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 28 | 42015 | - |
8 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 29 | 41770 | - |
9 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 30 | 39983 | - |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 28 | 39426 | - |
11 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 29 | 39115 | - |
12 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 28 | 38680 | - |
13 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 26 | 38058 | aw.1 |
14 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 27 | 37687 | sp.1 |
15 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 28 | 37493 | - |
16 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 28 | 37391 | aw.1 |
17 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 28 | 37055 | sp.1 |
18 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 30 | 36757 | - |
19 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 29 | 35139 | - |
20 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 30 | 32638 | - |
21 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 20 | 32489 | - |
22 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 22 | 27183 | aw.1 |
23 | Szimber Andrzej | LZS Ligota Dolna | 20 | 26947 | sp.1 |
24 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 15 | 22495 | aw.1 |
25 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 19 | 21560 | sp.1 |
26 | Pilarski Edward | Potępa | 20 | 19848 | - |
27 | Pilarski Bernard | Koty | 16 | 17908 | - |
28 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 9 | 13359 | - |
29 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 7 | 5652 | - |
30 | Mietelski Zdzisław | Strzybnica | 3 | 4141 | aw.5 |
31 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 3 | 3583 | sp.1 |
32 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 2 | 3573 | sp.1 |
33 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 2 | 3389 | sp.1 |
34 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2991 | sp.1 |
35 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 2 | 2633 | sp.1 |
36 | Kasperski Mietek | LZS Ligota Dolna | 1 | 1842 | - |
37 | Świerzy Henryk | Kielcza | 1 | 1601 | - |
38 | Kwaśniok Jan | KS Łabędy Gliwice | 1 | 1581 | - |
39 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 1 | 1356 | - |
40 | Wikarek Damian | Instalator Bytom | 1 | 1210 | - |
41 | Kurda Marcin | Potępa | 1 | 1060 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 11.11.2022 godz.16.00 GOK Potępa |