Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Nitron Krupski Młyn Turniej nr 33
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2022 Turniej nr 33 25.11.2022 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 811 | 1026 | 1837 |
2 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 978 | 786 | 1764 |
3 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 738 | 982 | 1720 |
4 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 888 | 794 | 1682 |
5 | Pilarski Bernard | Koty | 479 | 1102 | 1581 |
6 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 826 | 740 | 1566 |
7 | Mietelski Zdzisław | Strzybnica | 639 | 915 | 1554 |
8 | Pilarski Edward | Potępa | 513 | 1034 | 1547 |
9 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 835 | 547 | 1382 |
10 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 961 | 411 | 1372 |
11 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 575 | 714 | 1289 |
12 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 911 | 358 | 1269 |
13 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 272 | 977 | 1249 |
14 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 581 | 642 | 1223 |
15 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 475 | 707 | 1182 |
16 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 579 | 587 | 1166 |
17 | Doleżych Marek | Lubliniec | 444 | 721 | 1165 |
18 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 569 | 512 | 1081 |
19 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 804 | 140 | 944 |
20 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 562 | 355 | 917 |
21 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 625 | 252 | 877 |
22 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 819 | 58 | 877 |
23 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 413 | 350 | 763 |
24 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 153 | 497 | 650 |
25 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 178 | 323 | 501 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2022 Po 33 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 32 | 50003 | - |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 33 | 48099 | - |
3 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 31 | 47762 | - |
4 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 31 | 47483 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 31 | 46600 | - |
6 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 31 | 45413 | aw.1 |
7 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 32 | 44821 | sp.1 |
8 | Doleżych Marek | Lubliniec | 33 | 44243 | - |
9 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 32 | 42423 | - |
10 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 31 | 42328 | - |
11 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 30 | 42290 | - |
12 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 30 | 41503 | aw.2 |
13 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 32 | 41024 | - |
14 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 30 | 40999 | sp.2 |
15 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 28 | 40334 | - |
16 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 31 | 39556 | - |
17 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 31 | 39189 | - |
18 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 32 | 38867 | - |
19 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 23 | 38061 | aw.1 |
20 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 33 | 37680 | sp.1 |
21 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 33 | 33965 | - |
22 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 25 | 29728 | - |
23 | Szimber Andrzej | LZS Ligota Dolna | 20 | 26947 | - |
24 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 17 | 25086 | - |
25 | Pilarski Edward | Potępa | 23 | 24164 | - |
26 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 19 | 21560 | - |
27 | Pilarski Bernard | Koty | 18 | 19679 | - |
28 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 9 | 13359 | - |
29 | Mietelski Zdzisław | Strzybnica | 5 | 7499 | aw.1 |
30 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 8 | 7221 | sp.1 |
31 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 3 | 3583 | - |
32 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 2 | 3573 | - |
33 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 2 | 3389 | - |
34 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2991 | - |
35 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 2 | 2633 | - |
36 | Kasperski Mietek | LZS Ligota Dolna | 1 | 1842 | - |
37 | Świerzy Henryk | Kielcza | 1 | 1601 | - |
38 | Kwaśniok Jan | KS Łabędy Gliwice | 1 | 1581 | - |
39 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 1 | 1356 | - |
40 | Wikarek Damian | Instalator Bytom | 1 | 1210 | - |
41 | Kurda Marcin | Potępa | 1 | 1060 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 2.12.2022 godz.17.30 GOK Potępa |