Turnieje o Puchary Wysoka 2019 Turniej nr 9 01.03.2019 |
||||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | III seria | pkt |
1 | Pluta Jerzy | Zdzieszowice | 730 | 877 | 638 | 2245 |
2 | Żminkowski Mikołaj | Strzelce Opolskie | 1093 | 810 | 286 | 2189 |
3 | Farana Andrzej | Gogolin | 145 | 759 | 1237 | 2141 |
4 | Gorzel Norbert | Leśnica | 467 | 1074 | 592 | 2133 |
5 | Pietruszka Henryk | Zdzieszowice | 513 | 524 | 910 | 1947 |
6 | Rudol Bruno | Wysoka | 395 | 1119 | 379 | 1893 |
7 | Malkusz Krzysztof | Odrowąż | 608 | 762 | 483 | 1853 |
8 | Kozołup Antoni | Strzelce Opolskie | 596 | 456 | 697 | 1749 |
9 | Jońca Jan | Zdzieszowice | 563 | 675 | 502 | 1740 |
10 | Sappok Raphael | Odrowąż | 355 | 762 | 468 | 1585 |
11 | Rączkowski Mieczysław | Kędzierzyn-Koźle | 570 | 106 | 828 | 1504 |
12 | Torka Helmut | Gogolin | 771 | 408 | 320 | 1499 |
13 | Cepko Zygmunt | Zdzieszowice | 679 | -174 | 899 | 1404 |
14 | Szymura Piotr | Kędzierzyn-Koźle | 376 | 494 | 487 | 1357 |
15 | Strzyga Jan | Żużela | 160 | 630 | 505 | 1295 |
16 | Wieja Piotr | Kędzierzyn-Koźle | 750 | 468 | 58 | 1276 |
17 | Cichoń Mariusz | Sieroniowice | 169 | 642 | 405 | 1216 |
18 | Kurzeja Kazimierz | Wysoka | 735 | 429 | -20 | 1144 |
19 | Wojtala Alfred | Wysoka | 450 | 236 | 444 | 1130 |
20 | Marek Nikodem | Zdzieszowice | 419 | 516 | 188 | 1123 |
21 | Jorgel Józef | Leśnica | 450 | 367 | 285 | 1102 |
22 | Skowronek Edward | Wysoka | 296 | 462 | 302 | 1060 |
23 | Rożeński Ryszard | Krapkowice | 181 | 118 | 730 | 1029 |
24 | Koryzma Adam | Dąbrówka | 530 | 141 | 350 | 1021 |
25 | Bloch Adrian | Kadłubiec | -124 | 685 | 411 | 972 |
26 | Mateja Arnold | Kadłubiec | 596 | -6 | 292 | 882 |
27 | Pietrzyk Józef | Leśnica | 308 | 148 | 387 | 843 |
28 | Wiebusch Hermann | Zdzieszowice | 307 | 83 | 446 | 836 |
29 | Wacław Bernard | Zdzieszowice | 126 | 481 | -44 | 563 |
Turniej zakończeniowy 08.03.2019 (piątek) godz. 17.00 Siedziba OSP Wysoka |
Turnieje Skata o „Puchary 2019” Klasyfikacja końcowa |
||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt |
1 | Jońca Jan | Zdzieszowice | 9 | 11768 |
2 | Farana Andrzej | Gogolin | 9 | 11286 |
3 | Czakaj Franciszek | Leśnica | 7 | 11021 |
4 | Pietruszka Henryk | Zdzieszowice | 9 | 10988 |
5 | Rożeński Ryszard | Krapkowice | 8 | 10756 |
6 | Rudol Bruno | Wysoka | 9 | 10494 |
7 | Skowronek Edward | Wysoka | 9 | 10383 |
8 | Cepko Zygmunt | Zdzieszowice | 9 | 10373 |
9 | Wieja Piotr | Kędzierzyn-Koźle | 9 | 9966 |
10 | Malkusz Krzysztof | Odrowąż | 9 | 9963 |
11 | Wojtala Alfred | Wysoka | 9 | 9958 |
12 | Socha Bernard | Wysoka | 7 | 9951 |
13 | Kurzeja Kazimierz | Wysoka | 8 | 9646 |
14 | Cichoń Mariusz | Sieroniowice | 9 | 9485 |
15 | Bloch Adrian | Kadłubiec | 9 | 8864 |
16 | Kozołup Antoni | Strzelce Opolskie | 8 | 8837 |
17 | Pietrzyk Józef | Leśnica | 9 | 8594 |
18 | Jorgel Józef | Leśnica | 8 | 8543 |
19 | Strzyga Jan | Żużela | 8 | 8531 |
20 | Pluta Jerzy | Zdzieszowice | 9 | 8463 |
21 | Gorzel Norbert | Leśnica | 8 | 8339 |
22 | Koryzma Adam | Dąbrówka | 8 | 8271 |
23 | Wacław Bernard | Zdzieszowice | 9 | 8197 |
24 | Sappok Raphael | Odrowąż | 6 | 8186 |
25 | Żminkowski Mikołaj | Strzelce Opolskie | 9 | 8066 |
26 | Dudek Hubert | Strzelce Opolskie | 6 | 7779 |
27 | Torka Helmut | Gogolin | 7 | 7619 |
28 | Marek Nikodem | Zdzieszowice | 8 | 7283 |
29 | Wiebusch Hermann | Zdzieszowice | 8 | 6913 |
30 | Mateja Arnold | Kadłubiec | 5 | 5319 |
31 | Szymura Piotr | Kędzierzyn-Koźle | 3 | 5298 |
32 | Malkusz Piotr | Zdzieszowice | 3 | 5118 |
33 | Kauf Ryszard | Zdzieszowice | 3 | 4726 |
34 | Macha Józef | Kadłubiec | 3 | 2758 |
35 | Bula Mariusz | Kadłubiec | 1 | 1923 |
36 | Matuszek Jerzy | Gogolin | 1 | 1663 |
37 | Hadaschik Rajnhard | Leśnica | 1 | 1532 |
38 | Rączkowski Mieczysław | Kędzierzyn-Koźle | 1 | 1504 |
39 | Malkusz Piotr | Krapkowice | 1 | 1474 |
40 | Mojza Bernard | Stare Koźle | 1 | 774 |