Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > Ramsch Chrzowice > Wyniki > Chrzowice sezon 2019-2020 turniej nr 20
TURNIEJE SEKCJI SKATA RAMSCH CHRZOWICE 2019/2020
Turniej nr 20 06.03.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1. Mencler Jan LZS Kujawy 1239 1036 2275
2. Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 1164 941 2105
3. Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 1101 810 1911
4. Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 1271 539 1810
5. Chudala Antoni Folwark 1266 440 1706
6. Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 735 862 1597
7. Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 714 839 1553
8. Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 836 700 1536
9. Wieszołek Norbert Komax Borki - Opole 755 592 1347
10. Kadłuczka Józef Dąbrówka Górna 372 956 1328
11. Pohl Bernard Przywory 319 1009 1328
12. Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 487 790 1277
13. Kornek Gerard Winów 859 278 1137
14. Bieniek Diter Malina 583 551 1134
15. Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 540 589 1129
16. Bauman Józef Chróścina Opolska 138 885 1023
17. Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 220 706 926
18. Kern Erchard Głogówek 115 782 897
19. Dras Gothard-Ludwig Komax Borki - Opole -84 579 495
Wyniki SEKCJI SKATA RAMSCH CHRZOWICE 2019/2020
Klasyfikacja po 20 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1. Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 19 30875 -
2. Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 19 28244 +1
3. Kadłuczka Józef Dąbrówka Górna 20 28192 -1
4. Mencler Jan LZS Kujawy 18 27391 +1
5. Gruszka Alfons SWORNICA OPOLE - Czarnowąsy 18 27039 -1
6. Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 20 26201 -
7. Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 18 25095 +2
8. Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 17 24847 -1
9. Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 20 24796 -1
10. Chudala Antoni Folwark 19 23068 -
11. Dras Gothard-Ludwig Komax Borki - Opole 18 19481 -
12. Pietrek Jerzy SWORNICA Opole - Czarnowąsy 12 17628 -
13. Nowak Bernard LZS Kujawy 12 17567 -
14. Kern Erchard Głogówek 17 17206 +1
15. Gajda Jerzy Górki 17 17183 -1
16. Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 10 16894 -
17. Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 13 15137 -
18. Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 9 13875 -
19. Wieszołek Norbert Komax Borki - Opole 10 12111 -
20. Pohl Bernard Przywory 8 11948 -
21. Lakota Jerzy SWORNICA Opole - Czarnowąsy 6 10024 -
22. Gruszka Monika SWORNICA OPOLE - Czarnowąsy 8 8894 -
23. Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA OPOLE - Czarnowąsy 7 8817 -
24. Bauman Józef Chróścina Opolska 7 8451 -
25. Bieniek Diter Malina 5 6708 +2
26. Odelga Konrad Chmielowice 7 5967 -1
27. Buciak Zbigniew VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 5630 -1
28. Kornek Gerard Górki 5 5603 +2
29. Kodura Ireneusz Komax Borki - Opole 4 5214 -1
30. Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 5 5178 -1
31. Smolin Helmut RAMSCH Chrzowice 4 4269 -
32. Roskosz Adrian DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 4013 -
33. Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 2 3497 -
34. Sklorz Roman Komax Borki - Opole 2 3477 -
35. Gorzel Norbert LZS Leśnica 2 3468 -
36. Barysz Marcin LZS Kujawy 2 2327 -
37. Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 2033 -
38. Gibas Joachim LZS Kujawy 1 1911 -
39. Matuszek Jerzy KS Karolinka Gogolin 2 1852 -
40. Szemainda Józef Chróścina Opolska 2 1692 -
41. Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1 1509 -
42. Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 1 1508 -
43. Grzywa Teofil LZS Kujawy 1 1352 -
44. Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1342 -
45. Kerner Joachim Winów 2 1301 -
46. Koryzma Adam Dąbrówka Górna 1 1125 -
47. Rudolf Marek Kędzierzyn-Koźle 1 1106 +7
48. Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 1 1041 -1
49. Klama Krzysztof Górażdze 1 912 -1
50. Kubiczek Alojzy Malnia 1 892 -1
51. Gorzkiewicz Bogdan Przywory 1 859 -1
52. Kasperek Arnold Folwark 1 825 -1
53. Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 1 668 -1
54. Janetzko Gothard Folwark 1 588 -1
Kolejny turniej - odbędzie się 13.03. 2020 r. o godz.17.30
BAR „MAJA” Folwark ul. Krapkowicka 11