Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Ramsch Chrzowice Wyniki Chrzowice sezon 2019-2020 turniej nr 4
TURNIEJE SEKCJI SKATA RAMSCH CHRZOWICE 2019/2020 Turniej nr 4 25.10.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1. | Kadłuczka Józef | Dąbrówka Górna | 815 | 1186 | 2001 |
2. | Cebula Leonard | RAMSCH Chrzowice | 699 | 1140 | 1839 |
3. | Sojka Zbigniew | RAMSCH Chrzowice | 389 | 1275 | 1664 |
4. | Mencler Jan | LZS Kujawy | 944 | 712 | 1656 |
5. | Smolin Helmut | RAMSCH Chrzowice | 1155 | 442 | 1597 |
6. | Kornek Franciszek | RAMSCH Chrzowice | 848 | 740 | 1588 |
7. | Gruszka Alfons | SWORNICA Czarnowąsy | 876 | 697 | 1573 |
8. | Chudala Antoni | Folwark | 709 | 813 | 1522 |
9. | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Czarnowąsy | 1056 | 262 | 1318 |
10. | Dras Gothard-Ludwig | Komax Borki - Opole | 542 | 711 | 1253 |
11. | Kern Erchard | Głogówek | 900 | 288 | 1188 |
12. | Wotzka Leonhard | RAMSCH Chrzowice | 596 | 476 | 1072 |
13. | Jurkowski Henryk | RAMSCH Chrzowice | 637 | 393 | 1030 |
14. | Jarosz Joachim | RAMSCH Chrzowice | 22 | 919 | 941 |
15. | Gruszka Monika | SWORNICA Czarnowąsy | 225 | 553 | 778 |
16. | Odelga Konrad | Chmielowice | 74 | 558 | 632 |
17. | Siendzielorz Paweł | RAMSCH Chrzowice | 693 | -71 | 622 |
18. | Gajda Jerzy | Górki | 411 | -62 | 349 |
Wyniki SEKCJI SKATA RAMSCH CHRZOWICE 2019/2020 Klasyfikacja po 4 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1. | Cebula Leonard | RAMSCH Chrzowice | 4 | 6736 | +1 |
2. | Gruszka Alfons | SWORNICA Czarnowąsy | 4 | 6684 | -1 |
3. | Kornek Franciszek | RAMSCH Chrzowice | 4 | 6382 | +1 |
4. | Sojka Zbigniew | RAMSCH Chrzowice | 4 | 6272 | +1 |
5. | Kadłuczka Józef | Dąbrówka Górna | 4 | 6241 | +3 |
6. | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Czarnowąsy | 4 | 5883 | +1 |
7. | Jarosz Joachim | RAMSCH Chrzowice | 4 | 5510 | -1 |
8. | Chudala Antoni | Folwark | 4 | 4974 | +7 |
9. | Mencler Jan | LZS Kujawy | 3 | 4894 | +7 |
10. | Jurkowski Henryk | RAMSCH Chrzowice | 4 | 4862 | +1 |
11. | Bauman Józef | Chróścina Opolska | 3 | 4850 | -8 |
12. | Wotzka Leonhard | RAMSCH Chrzowice | 4 | 4661 | +1 |
13. | Gajda Jerzy | Górki | 4 | 4295 | +3 |
14. | Siendzielorz Paweł | RAMSCH Chrzowice | 4 | 4287 | +2 |
15. | Loga Krystian | RAMSCH Chrzowice | 2 | 4033 | -6 |
16. | Kern Erchard | Głogówek | 3 | 3627 | +3 |
17. | Wieja Piotr | LECH Kędzierzyn-Koźle | 2 | 3497 | -3 |
18. | Odelga Konrad | Chmielowice | 4 | 3473 | -1 |
19. | Bieniek Jerzy | VICTORIA TRANZYT Chróścice | 2 | 2816 | -1 |
20. | Wieszołek Norbert | Komax Borki - Opole | 2 | 2393 | - |
21. | Gorzel Norbert | LZS Leśnica | 1 | 2220 | - |
22. | Lakota Jerzy | RAMSCH Chrzowice | 1 | 2104 | - |
23. | Dras Gothard-Ludwig | Komax Borki - Opole | 2 | 2094 | +8 |
24. | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 1 | 2033 | -1 |
25. | Smolin Helmut | RAMSCH Chrzowice | 2 | 1922 | +9 |
26. | Pohl Bernard | Przywory | 1 | 1908 | -2 |
27. | Matuszek Jerzy | LECH Kędzierzyn-Koźle | 1 | 1852 | -2 |
28. | Szemainda Józef | Chróścina Opolska | 1 | 1692 | -2 |
29. | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 1 | 1508 | -2 |
30. | Pietrek Jerzy | SWORNICA Czarnowąsy | 1 | 1471 | -2 |
31. | Stanulla Jerzy | DK STRZELEC Strzelce Opolskie | 1 | 1342 | -2 |
32. | Koryzma Adam | Dąbrówka Górna | 1 | 1125 | -2 |
33. | Gruszka Monika | SWORNICA Czarnowąsy | 1 | 778 | +2 |
34. | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 1 | 668 | -3 |
35. | Janetzko Gothard | Folwark | 1 | 588 | -2 |
Kolejny turniej - odbędzie się 08.11. 2019 | |||||
BAR „MAJA” Folwark ul. Krapkowicka 11 |