XVI Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020
Turniej nr 22 10.03.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 992 1157 2149
2 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 851 1139 1990
3 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 780 1160 1940
4 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 902 976 1878
5 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 651 1084 1735
6 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 956 747 1703
7 Kuźniak Przemysław KS SKAT-LUB Kochcice 934 717 1651
8 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 962 644 1606
9 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 382 1163 1545
10 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 922 490 1412
11 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 999 390 1389
12 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 423 898 1321
13 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 926 375 1301
14 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1000 214 1214
15 Kukowka Henryk KSS Pawonków 530 592 1122
16 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 270 850 1120
17 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 326 774 1100
18 Koza Bogdan KSS Pawonków 611 476 1087
19 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 748 312 1060
20 Biela Maksymilian Skrzydłowice 714 313 1027
21 Grohs Paweł KSS Pawonków 394 620 1014
22 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 270 559 829
23 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 235 592 827
24 Doleżych Marek Lubliniec 562 237 799
25 Brand Roman LZS Ligota Dolna 397 346 743
XVI Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020
Klasyfikacja po 22 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 22 36656 -
2 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 22 34579 -
3 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 22 33429 -
4 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 22 33227 -
5 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 22 32186 -
6 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 20 31858 -
7 Stachowski Jerzy KS Kuźnia Zawadzkie 21 31014 aw.1
8 Brand Roman LZS Ligota Dolna 22 30889 sp.1
9 Doleżych Zygmunt KS Kuźnia Zawadzkie 22 30008 aw.1
10 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 20 29592 sp.1
11 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 22 28981 aw.2
12 Kukowka Henryk KSS Pawonków 21 28729 -
13 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 22 28688 sp.2
14 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 22 27786 -
15 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 20 27762 -
16 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 22 27710 aw.2
17 Biela Maksymilian Skrzydłowice 20 26654 sp.1
18 Szimber Andrzej KS Kuźnia Zawadzkie 19 26176 aw.1
19 Słociński Adam KSS Pawonków 18 25610 sp.2
20 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 14 25032 -
21 Grohs Paweł KSS Pawonków 20 23931 aw.1
22 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 18 23590 sp.1
23 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 19 22086 aw.1
24 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 19 21603 sp.1
25 Koza Bogdan KSS Pawonków 19 21412 -
26 Machoń Jarosław KS Kuźnia Zawadzkie 13 20056 -
27 Doleżych Marek Lubliniec 13 17120 -
28 Siekiera Jacek KSS Pawonków 8 11954 -
29 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 5 9427 -
30 Respondek Jan KSS Pawonków 7 8718 -
31 Kuźniak Przemysław KS SKAT-LUB Kochcice 3 4878 aw.2
32 Bal Józef Lubliniec 5 4806 sp.1
33 Mrugała Norbert Gwoździeny 3 3854 sp.1
34 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 2 2525 -
35 Trzepizur Krzysztof Gwoździany 2 1708 -
36 Brysch Reninhold Łagiewniki Małe 1 987 -
37 Klama Jacek Olszyna 1 158 -
Kolejny turniej 17.03.2020 r. o godz. 17.30
Pawonków Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej