Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków sezon 2019-20 turniej nr 9
XVI Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020 Turniej nr 9 26.11.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 1318 | 818 | 2136 |
2 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 1245 | 853 | 2098 |
3 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 912 | 1148 | 2060 |
4 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 1174 | 751 | 1925 |
5 | Bunar Kazimierz | KSS Pawonków | 749 | 1002 | 1751 |
6 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 1085 | 607 | 1692 |
7 | Bryła Artur | KS SKAT-LUB Kochcice | 902 | 776 | 1678 |
8 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 769 | 909 | 1678 |
9 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 1021 | 654 | 1675 |
10 | Kuźniak Przemysław | KS SKAT-LUB Kochcice | 504 | 1119 | 1623 |
11 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 806 | 756 | 1562 |
12 | Słocińdki Adam | Lubliniec | 812 | 729 | 1541 |
13 | Szimber Andrzej | KS SKAT-LUB Kochcice | 833 | 706 | 1539 |
14 | Kędzia Stanisław | KS SKAT-LUB Kochcice | 603 | 779 | 1382 |
15 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 388 | 954 | 1342 |
16 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 688 | 654 | 1342 |
17 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 647 | 657 | 1304 |
18 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 676 | 618 | 1294 |
19 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 409 | 837 | 1246 |
20 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 474 | 758 | 1232 |
21 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 718 | 411 | 1129 |
22 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 127 | 938 | 1065 |
23 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 735 | 267 | 1002 |
24 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 860 | 122 | 982 |
25 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 812 | 145 | 957 |
26 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 592 | 75 | 667 |
XVI Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020 Klasyfikacja po 9 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 9 | 16017 | - |
2 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 9 | 14454 | aw.1 |
3 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 9 | 14379 | sp.1 |
4 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 9 | 13815 | aw.1 |
5 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 9 | 13436 | sp.1 |
6 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 9 | 13289 | aw.2 |
7 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 9 | 13231 | aw.2 |
8 | Kędzia Stanisław | KS SKAT-LUB Kochcice | 9 | 13156 | sp.2 |
9 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 9 | 12751 | sp.2 |
10 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 9 | 12323 | aw.1 |
11 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 9 | 12312 | aw.1 |
12 | Słocińdki Adam | Lubliniec | 8 | 12065 | aw.1 |
13 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 9 | 11816 | sp.3 |
14 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 9 | 11522 | - |
15 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 7 | 11068 | - |
16 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 7 | 10957 | aw.2 |
17 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 8 | 10854 | aw.2 |
18 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 9 | 10833 | sp.2 |
19 | Szimber Andrzej | KS SKAT-LUB Kochcice | 8 | 10742 | aw.2 |
20 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 9 | 10656 | sp.3 |
21 | Bunar Kazimierz | KSS Pawonków | 9 | 10297 | aw.2 |
22 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 8 | 9667 | aw.2 |
23 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 9 | 9578 | sp.1 |
24 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 5 | 9427 | sp.4 |
25 | Mańczyk Piotr | KSS Pawonków | 6 | 6879 | - |
26 | Siekiera Jacek | Pawonków | 4 | 6130 | - |
27 | Bryła Artur | KS SKAT-LUB Kochcice | 3 | 5727 | aw.3 |
28 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 4 | 5423 | aw.1 |
29 | Doleżych Marek | Lubliniec | 4 | 5378 | sp.2 |
30 | Bal Józef | Lubliniec | 5 | 4806 | sp.2 |
31 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 2 | 2535 | - |
32 | Mrugała Norbert | Gwoździeny | 2 | 2344 | - |
33 | Trzepizur Krzysztof | Gwoździany | 2 | 1708 | - |
34 | Kuźniak Przemysław | KS SKAT-LUB Kochcice | 1 | 1623 | aw.1 |
35 | Brysch Reninhold | GOSiT Zawadzkie | 1 | 987 | sp.1 |
Kolejny turniej 03.12.2019 r. o godz. 17.30 | |||||
Pawonków Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej |