Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków turniej 11
XIV Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2017-2018 Turniej nr 11 02.01.2018 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 1164 | 958 | 2122 |
2 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 945 | 1117 | 2062 |
3 | Bunar Kazimierz | DOKiS Dobrodzień | 1095 | 889 | 1984 |
4 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 1086 | 858 | 1944 |
5 | Siekiera Jacek | Pawonków | 901 | 928 | 1829 |
6 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 808 | 955 | 1763 |
7 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 954 | 784 | 1738 |
8 | Szimber Andrzej | Skat lubliniec | 542 | 1138 | 1680 |
9 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 952 | 573 | 1525 |
10 | Bonk Norbert | LZS Ligota Dolna | 761 | 755 | 1516 |
11 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 948 | 476 | 1424 |
12 | Bryłka Ernest | DOKiS Dobrodzień | 954 | 440 | 1394 |
13 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 262 | 1022 | 1284 |
14 | Grohs Paweł | DOKiS Dobrodzień | 339 | 906 | 1245 |
15 | Biela Maksymilian | DOKiS Dobrodzień | 619 | 568 | 1187 |
16 | Kukowka Henryk | LZS Ligota Dolna | 396 | 788 | 1184 |
17 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 450 | 533 | 983 |
18 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 749 | 162 | 911 |
19 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 882 | -270 | 612 |
20 | Mańczyk Piotr | DOKiS Dobrodzień | 155 | 409 | 564 |
21 | Mrugała Norbert | Gwoździany | -16 | 499 | 483 |
XIV Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2017-2018 Klasyfikacja po 11 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 11 | 18750 | - |
2 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 11 | 17896 | aw.1 |
3 | Biela Maksymilian | DOKiS Dobrodzień | 11 | 16892 | aw.1 |
4 | Bonk Norbert | LZS Ligota Dolna | 11 | 16850 | aw.1 |
5 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 10 | 16608 | sp.3 |
6 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 11 | 15880 | - |
7 | Grohs Paweł | DOKiS Dobrodzień | 11 | 15586 | - |
8 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 11 | 15514 | - |
9 | Kukowka Henryk | LZS Ligota Dolna | 11 | 15090 | - |
10 | Bunar Kazimierz | DOKiS Dobrodzień | 11 | 14536 | aw.2 |
11 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 10 | 14303 | aw.2 |
12 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 11 | 14275 | sp.2 |
13 | Bryłka Ernest | DOKiS Dobrodzień | 11 | 13990 | sp.2 |
14 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 10 | 13297 | aw.1 |
15 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 11 | 13144 | sp.1 |
16 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 11 | 12956 | aw.1 |
17 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 9 | 12167 | sp.1 |
18 | Mańczyk Piotr | DOKiS Dobrodzień | 11 | 11265 | - |
19 | Koza Bogdan | Skrzydłowice | 9 | 10028 | - |
20 | Hornik Andrzej | Dobrodzień | 6 | 8711 | - |
21 | Skubała Roman | Skat lubliniec | 6 | 8177 | - |
22 | Mrugała Norbert | Gwoździany | 6 | 7742 | - |
23 | Szimber Andrzej | Skat lubliniec | 6 | 7285 | aw.1 |
24 | Siekiera Jacek | Pawonków | 4 | 6213 | aw.1 |
25 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 4 | 5692 | sp.2 |
26 | Biela Krzysztof | Łagiewnikii | 2 | 2960 | - |
27 | Słociński Adam | Lubliniec | 1 | 1410 | - |
28 | Respondek Jan | DOKiS Dobrodzień | 2 | 1208 | - |
29 | Śleziona Andrzej | Lisowice | 1 | 1068 | - |
30 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 1 | 618 | - |
Turnieje odbywają się we wtorki. Kolejny turniej 09.01.2018 r. o godz. 17.30 | |||||
Pawonków Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej |