Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków turniej 18
XV Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2018-2019 Turniej nr 18 12.02.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 1042 | 1076 | 2118 |
2 | Szimber Andrzej | KS SKAT-LUB Kochcice | 1219 | 854 | 2073 |
3 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 1193 | 781 | 1974 |
4 | Bonk Norbert | LZS Ligota Dolna | 924 | 1005 | 1929 |
5 | Myśliwczyk Piotr | LZS Ligota Dolna | 1288 | 628 | 1916 |
6 | Doleżych Marek | Lubliniec | 739 | 1160 | 1899 |
7 | Bryła Artur | KS SKAT-LUB Kochcice | 726 | 965 | 1691 |
8 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 630 | 866 | 1496 |
9 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 1004 | 478 | 1482 |
10 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 917 | 508 | 1425 |
11 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 528 | 880 | 1408 |
12 | Krawczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 903 | 454 | 1357 |
13 | Kukowka Henryk | LZS Ligota Dolna | 370 | 983 | 1353 |
14 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 733 | 602 | 1335 |
15 | Wołowczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 617 | 700 | 1317 |
16 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 810 | 484 | 1294 |
17 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 766 | 513 | 1279 |
18 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 582 | 664 | 1246 |
19 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 634 | 591 | 1225 |
20 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 850 | 313 | 1163 |
21 | Machoń Jarosław | KS SKAT-LUB Kochcice | 73 | 1058 | 1131 |
22 | Bunar Kazimierz | KSS Pawonków | 412 | 650 | 1062 |
23 | Siekiera Jacek | Pawonków | 604 | 412 | 1016 |
24 | Mańczyk Piotr | KSS Pawonków | 524 | 472 | 996 |
25 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 156 | 688 | 844 |
26 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | -49 | 507 | 458 |
XV Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2018-2019 Klasyfikacja po 18 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 18 | 30697 | - |
2 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 18 | 29449 | - |
3 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 17 | 28083 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 18 | 25988 | - |
5 | Szimber Andrzej | KS SKAT-LUB Kochcice | 17 | 25946 | - |
6 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 18 | 25232 | - |
7 | Krawczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 17 | 24443 | aw.2 |
8 | Bunar Kazimierz | KSS Pawonków | 18 | 24424 | sp.1 |
9 | Machoń Jarosław | KS SKAT-LUB Kochcice | 18 | 24373 | sp.1 |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 14 | 24371 | aw.1 |
11 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 18 | 23607 | sp.2 |
12 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 18 | 22957 | aw.3 |
13 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 17 | 22842 | sp.1 |
14 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 16 | 22817 | sp.1 |
15 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 16 | 22536 | sp.1 |
16 | Myśliwczyk Piotr | LZS Ligota Dolna | 18 | 21988 | aw.2 |
17 | Wołowczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 18 | 21861 | sp.1 |
18 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 17 | 21222 | aw.1 |
19 | Mańczyk Piotr | KSS Pawonków | 17 | 20633 | aw.1 |
20 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 15 | 20334 | aw.1 |
21 | Biela Krzysztof | Łagiewniki Małe | 13 | 20182 | sp.4 |
22 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 13 | 19995 | - |
23 | Kukowka Henryk | LZS Ligota Dolna | 17 | 19933 | - |
24 | Bonk Norbert | LZS Ligota Dolna | 14 | 19811 | - |
25 | Bryła Artur | KS SKAT-LUB Kochcice | 13 | 19103 | - |
26 | Doleżych Marek | Lubliniec | 12 | 18750 | aw.1 |
27 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 14 | 17240 | - |
28 | Robok Jacek | Olesno | 11 | 15901 | - |
29 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 15 | 15593 | sp.1 |
30 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 7 | 12785 | - |
31 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 9 | 12572 | - |
32 | Siekiera Jacek | Pawonków | 9 | 12235 | aw.1 |
33 | Kuźniak Przemysław | KS SKAT-LUB Kochcice | 8 | 11312 | sp.1 |
34 | Kędzia Stanisław | KS SKAT-LUB Kochcice | 8 | 10548 | - |
35 | Hadzik Edward | Lisowice | 10 | 8952 | - |
36 | Mrugała Norbert | Gwoździeny | 6 | 6962 | - |
37 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 4 | 4498 | - |
38 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 2 | 2691 | aw.4 |
39 | Brysch Rainhold | GOSiT Zawadzkie | 2 | 2601 | sp.1 |
40 | Bal Józef | Lubliniec | 2 | 2297 | sp.1 |
41 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 2 | 2264 | sp.1 |
42 | Kasperski Mieczysław | KSS Pawonków | 1 | 1878 | sp.1 |
43 | Kiszka Paweł | Swornica Czarnowąsy | 1 | 1110 | - |
44 | Kodura Ireneusz | Komax Borki | 1 | 1089 | - |
45 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 1 | 1023 | - |
46 | Pijanka Andrzej | Victoria Chróścice | 1 | 959 | - |
47 | Schindler Rudolf | Rusinowice | 1 | 534 | - |
48 | Sklorz Roman | Komax Borki | 1 | 299 | - |
Turnieje odbywają się we wtorki. Kolejny turniej 19.02.2019 r. o godz. 17.30 | |||||
Pawonków Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej |