Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków Turniej 18
XVIII Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022 Turniej nr 18 17.05.2022 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 1158 | 1150 | 2308 |
2 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 1428 | 697 | 2125 |
3 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 879 | 1221 | 2100 |
4 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 998 | 910 | 1908 |
5 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 972 | 920 | 1892 |
6 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 1032 | 626 | 1658 |
7 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 1006 | 639 | 1645 |
8 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 716 | 918 | 1634 |
9 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 553 | 1060 | 1613 |
10 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 563 | 972 | 1535 |
11 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 856 | 662 | 1518 |
12 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 661 | 832 | 1493 |
13 | Gigiel Wacław | Skrzydłowice | 795 | 688 | 1483 |
14 | Koziorowski Piotr | KS Kuźnia Zawadzkie | 789 | 669 | 1458 |
15 | Kościelny Roman | KSS Pawonków | 693 | 758 | 1451 |
16 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 646 | 785 | 1431 |
17 | Szimber Andrzej | LZS Ligota Dolna | 624 | 780 | 1404 |
18 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 650 | 687 | 1337 |
19 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 556 | 775 | 1331 |
20 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 975 | 325 | 1300 |
21 | Trzepiżur Krzysztof | Gwoździany | 454 | 816 | 1270 |
22 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 713 | 366 | 1079 |
23 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 462 | 613 | 1075 |
24 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 887 | 176 | 1063 |
25 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 406 | 648 | 1054 |
26 | Więcek Jan | MDK Kalety | 128 | 902 | 1030 |
27 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 1063 | -116 | 947 |
28 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 260 | 582 | 842 |
20 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 369 | 426 | 795 |
30 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 538 | 236 | 774 |
31 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 349 | 417 | 766 |
32 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 237 | 223 | 460 |
XVIII Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022 Klasyfikacja po 18 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 18 | 29814 | - |
2 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 18 | 28095 | aw.2 |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 15 | 27763 | - |
4 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 18 | 27074 | sp.2 |
5 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 17 | 26386 | aw.2 |
6 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 18 | 26377 | sp.1 |
7 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 18 | 25339 | sp.1 |
8 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 15 | 25002 | aw.2 |
9 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 18 | 24433 | sp.1 |
10 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 17 | 23954 | aw.3 |
11 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 16 | 23822 | sp.2 |
12 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 17 | 23732 | sp.1 |
13 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 17 | 23423 | sp.1 |
14 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 17 | 23346 | aw.1 |
15 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 18 | 22955 | aw.3 |
16 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 18 | 22882 | - |
17 | Więcek Jan | MDK Kalety | 17 | 22807 | - |
18 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 15 | 22587 | sp.4 |
19 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 17 | 22539 | - |
20 | Szimber Andrzej | LZS Ligota Dolna | 17 | 22161 | - |
21 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 15 | 21960 | - |
22 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 17 | 21794 | - |
23 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 17 | 21598 | - |
24 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 18 | 20584 | - |
25 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 11 | 18498 | - |
26 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 13 | 17759 | - |
27 | Daniel Patryk | Babienica | 13 | 14618 | - |
28 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 10 | 14293 | - |
29 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 12 | 13566 | - |
30 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 6 | 10257 | aw.1 |
31 | Bunar Kazimierz | KSS Pawonków | 7 | 8698 | sp.1 |
32 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 6 | 8641 | aw.1 |
33 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 6 | 7002 | sp.1 |
34 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 3 | 4811 | aw.4 |
35 | Trzepiżur Krzysztof | Gwoździany | 4 | 4624 | aw.5 |
36 | Witkowski Tadeusz | Lech Kędzierzyn Koźle | 3 | 4102 | sp.2 |
37 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 3 | 4054 | sp.2 |
38 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 3 | 4034 | sp.2 |
39 | Bryła Artur | LZS Ligota Dolna | 4 | 3950 | sp.2 |
40 | Siekiera Jacek | Pawonków | 3 | 3678 | sp.1 |
41 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 2 | 2935 | - |
42 | Wikarek Damian | Instalator Bytom | 1 | 1543 | - |
43 | Doleżych Marek | Lubliniec | 1 | 1407 | - |
44 | Respondek Krzysztof | Skat Kolonowskie | 1 | 915 | - |
Kolejny turniej 24 maja 2022 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |