Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków Turniej 19
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23 Turniej nr 19 10.01.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 1504 | 972 | 2476 |
2 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 905 | 1002 | 1907 |
3 | Więcek Jan | MDK Kalety | 1278 | 629 | 1907 |
4 | Siekiera Jacek | Skrzydłowice | 206 | 1620 | 1826 |
5 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 649 | 1169 | 1818 |
6 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 750 | 1033 | 1783 |
7 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 1097 | 667 | 1764 |
8 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 438 | 1294 | 1732 |
9 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 935 | 672 | 1607 |
10 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 963 | 570 | 1533 |
11 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 756 | 694 | 1450 |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 913 | 518 | 1431 |
13 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 1182 | 207 | 1389 |
14 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 598 | 775 | 1373 |
15 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 839 | 382 | 1221 |
16 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 738 | 437 | 1175 |
17 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 424 | 747 | 1171 |
18 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 329 | 701 | 1030 |
19 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 731 | 273 | 1004 |
20 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 108 | 830 | 938 |
21 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 377 | 416 | 793 |
22 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 342 | 282 | 624 |
23 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 598 | -24 | 574 |
24 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 296 | 122 | 418 |
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23 Klasyfikacja po 19 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 19 | 31929 | - |
2 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 19 | 30585 | - |
3 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 18 | 29315 | aw.1 |
4 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 19 | 28785 | sp.1 |
5 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 19 | 28568 | - |
6 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 17 | 28382 | - |
7 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 19 | 27977 | aw.1 |
8 | Więcek Jan | MDK Kalety | 18 | 27854 | aw.1 |
9 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 19 | 27751 | sp.2 |
10 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 19 | 27331 | aw.2 |
11 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 19 | 26318 | sp.1 |
12 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 18 | 26126 | sp.1 |
13 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 18 | 25261 | aw.2 |
14 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 19 | 25193 | - |
15 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 19 | 25013 | aw.1 |
16 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 19 | 24923 | sp.3 |
17 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 16 | 23667 | - |
18 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 19 | 23631 | - |
19 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 16 | 21714 | - |
20 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 17 | 19323 | aw.2 |
21 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 17 | 19275 | - |
22 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 16 | 19202 | sp.2 |
23 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 14 | 17914 | aw.1 |
24 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 11 | 17747 | sp.1 |
25 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 9 | 16355 | - |
26 | Trzepiżur Krzysztof | Gwoździany | 13 | 12188 | - |
27 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 7 | 7835 | - |
28 | Siekiera Jacek | Skrzydłowice | 3 | 4562 | aw.4 |
29 | Bryła Artur | LZS Ligota Dolna | 3 | 4317 | sp.1 |
30 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 2 | 4173 | sp.1 |
31 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 2 | 3440 | sp.1 |
32 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 3 | 3098 | sp.1 |
33 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 2 | 2683 | - |
34 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 2 | 2631 | - |
35 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2582 | - |
36 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1684 | - |
37 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1586 | - |
38 | Juściński Zenon | Pawonków | 2 | 1511 | - |
39 | Myśliński Henryk | Lubliniec | 1 | 1132 | - |
40 | Mrugała Norbert | Gwoździany | 1 | 1115 | - |
41 | Kraka Martin | Skat Kolonowskie | 1 | 969 | - |
42 | Daniel Patryk | Babienica | 1 | 912 | - |
Kolejny turniej we wtorek 17.01.2023 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |