XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23
Turniej nr  20  17.01.2023
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Słociński Adam KSS Pawonków 1353 836 2189
2 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 884 1038 1922
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 779 1101 1880
4 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1052 736 1788
5 Doleżych Marek Lubliniec 991 754 1745
6 Deptała Leon Skat Kolonowskie 984 726 1710
7 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 505 1168 1673
8 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 752 917 1669
9 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 716 917 1633
10 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 901 703 1604
11 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 847 710 1557
12 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 892 539 1431
13 Więcek Jan  MDK Kalety 582 797 1379
14 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 595 776 1371
15 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 774 420 1194
16 Koza Bogdan KSS Pawonków 504 665 1169
17 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 637 411 1048
18 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 763 262 1025
19 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 200 784 984
20 Kukowka Henryk KSS Pawonków 297 541 838
21 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 306 501 807
22 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 568 175 743
23 Grohs Paweł KSS Pawonków 222 492 714
24 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 333 214 547
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23
Klasyfikacja po 20 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Brand Roman LZS Ligota Dolna 20 32373 aw.1
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 19 31929 sp.1
3 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 19 30984 -
4 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 20 30458 -
5 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 20 29939 -
6 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 18 29939 -
7 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 20 29408 -
8 Więcek Jan  MDK Kalety 19 29233 -
9 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 20 28945 -
10 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 20 28379 -
11 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 19 28048 aw.1
12 Deptała Leon Skat Kolonowskie 20 28028 sp.1
13 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 20 26893 aw.2
14 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 19 26068 sp.1
15 Kukowka Henryk KSS Pawonków 20 26031 sp.1
16 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 17 25271 aw.1
17 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 19 24923 sp.1
18 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 20 24178 -
19 Słociński Adam KSS Pawonków 17 23903 -
20 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 17 21027 aw.2
21 Koza Bogdan KSS Pawonków 18 20492 sp.1
22 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 18 20259 sp.1
23 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 15 18657 -
24 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 10 17988 aw.1
25 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 11 17747 sp.1
26 Trzepiżur Krzysztof Gwoździany 13 12188 -
27 Cytera Henryk DK Strzelec Strzelce Op. 7 7835 -
28 Siekiera Jacek Skrzydłowice 3 4562 -
29 Bryła Artur LZS Ligota Dolna 3 4317 -
30 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 2 4173 -
31 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 2 3440 -
32 Biela Maksymilian Skrzydłowice 3 3098 -
33 Maroń Teofil Instalator Bytom 2 2683 -
34 Kamiński Zbigniew Lubliniec 2 2631 -
35 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 2 2582 -
36 Doleżych Marek Lubliniec 1 1745 aw.7
37 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1 1684 sp.1
38 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 1 1586 sp.1
39 Juściński Zenon Pawonków 2 1511 sp.1
40 Myśliński Henryk Lubliniec 1 1132 sp.1
41 Mrugała Norbert Gwoździany 1 1115 sp.1
42 Kraka Martin Skat Kolonowskie 1 969 sp.1
43 Daniel Patryk Babienica 1 912 sp.1
44 Grohs Paweł KSS Pawonków 1 714 sp.1
Kolejny  turniej we wtorek 24.01.2023 r. godz. 17.30
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka