Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków turniej 21
XV Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2018-2019 Turniej nr 21 05.03.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1273 | 699 | 1972 |
2 | Machoń Jarosław | KS SKAT-LUB Kochcice | 906 | 898 | 1804 |
3 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 1029 | 760 | 1789 |
4 | Mańczyk Piotr | KSS Pawonków | 314 | 1367 | 1681 |
5 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 986 | 658 | 1644 |
6 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 792 | 805 | 1597 |
7 | Kukowka Henryk | LZS Ligota Dolna | 743 | 829 | 1572 |
8 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 843 | 685 | 1528 |
9 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 694 | 812 | 1506 |
10 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 562 | 890 | 1452 |
11 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 736 | 706 | 1442 |
12 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 796 | 644 | 1440 |
13 | Siekiera Jacek | Pawonków | 655 | 775 | 1430 |
14 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 743 | 658 | 1401 |
15 | Mrugała Norbert | Gwoździany | 509 | 884 | 1393 |
16 | Krawczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 935 | 456 | 1391 |
17 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 646 | 702 | 1348 |
18 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 801 | 547 | 1348 |
19 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 759 | 584 | 1343 |
20 | Doleżych Marek | Lubliniec | 480 | 825 | 1305 |
21 | Bunar Kazimierz | KSS Pawonków | 637 | 623 | 1260 |
22 | Wołowczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 672 | 532 | 1204 |
23 | Biela Krzysztof | Łagiewniki Małe | 397 | 772 | 1169 |
24 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 324 | 684 | 1008 |
25 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 731 | 175 | 906 |
26 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 336 | 514 | 850 |
27 | Bonk Norbert | LZS Ligota Dolna | 450 | 172 | 622 |
28 | Myśliwczyk Piotr | LZS Ligota Dolna | 160 | 114 | 274 |
XV Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2018-2019 Klasyfikacja po 21 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 21 | 34655 | aw.1 |
2 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 21 | 34456 | sp.1 |
3 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 20 | 33332 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 21 | 30249 | - |
5 | Machoń Jarosław | KS SKAT-LUB Kochcice | 21 | 29156 | aw.1 |
6 | Szimber Andrzej | KS SKAT-LUB Kochcice | 19 | 28977 | sp.1 |
7 | Bunar Kazimierz | KSS Pawonków | 21 | 28699 | - |
8 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 20 | 28305 | aw.4 |
9 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 20 | 28112 | aw.1 |
10 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 21 | 28096 | sp.1 |
11 | Krawczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 20 | 27670 | sp.3 |
12 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 17 | 27656 | sp.1 |
13 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 21 | 27372 | - |
14 | Wołowczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 21 | 26863 | - |
15 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 18 | 26271 | - |
16 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 18 | 25844 | aw.1 |
17 | Myśliwczyk Piotr | LZS Ligota Dolna | 21 | 25706 | sp.1 |
18 | Kukowka Henryk | LZS Ligota Dolna | 20 | 25197 | - |
19 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 16 | 24783 | aw.1 |
20 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 19 | 24221 | aw.1 |
21 | Mańczyk Piotr | KSS Pawonków | 20 | 24085 | aw.1 |
22 | Biela Krzysztof | Łagiewniki Małe | 15 | 23576 | sp.3 |
23 | Doleżych Marek | Lubliniec | 15 | 23083 | - |
24 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 17 | 22956 | - |
25 | Bonk Norbert | LZS Ligota Dolna | 16 | 22066 | - |
26 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 16 | 20583 | aw.2 |
27 | Robok Jacek | Olesno | 13 | 19776 | - |
28 | Bryła Artur | KS SKAT-LUB Kochcice | 14 | 19600 | sp.2 |
29 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 18 | 19008 | - |
30 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 11 | 15309 | - |
31 | Siekiera Jacek | Pawonków | 10 | 13665 | aw.1 |
32 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 7 | 12785 | sp.1 |
33 | Kędzia Stanisław | KS SKAT-LUB Kochcice | 9 | 12176 | sp.1 |
34 | Kuźniak Przemysław | KS SKAT-LUB Kochcice | 8 | 11312 | - |
35 | Mrugała Norbert | Gwoździeny | 9 | 10146 | aw.1 |
36 | Hadzik Edward | Lisowice | 10 | 8952 | sp.1 |
37 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 4 | 4498 | - |
38 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 2 | 2691 | - |
39 | Brysch Rainhold | GOSiT Zawadzkie | 2 | 2601 | - |
40 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 2 | 2516 | - |
41 | Bal Józef | Lubliniec | 2 | 2297 | - |
42 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 2 | 2264 | - |
43 | Kasperski Mieczysław | KSS Pawonków | 1 | 1878 | - |
44 | Kiszka Paweł | Swornica Czarnowąsy | 1 | 1110 | - |
45 | Kodura Ireneusz | Komax Borki | 1 | 1089 | - |
46 | Pijanka Andrzej | Victoria Chróścice | 1 | 959 | - |
47 | Schindler Rudolf | Rusinowice | 1 | 534 | - |
48 | Sklorz Roman | Komax Borki | 1 | 299 | - |
Turnieje odbywają się we wtorki. Kolejny turniej 12.03.2019 r. o godz. 17.30 | |||||
Pawonków Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej |