Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków Turniej 21
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23 Turniej nr 21 24.01.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 923 | 1289 | 2212 |
2 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 937 | 1101 | 2038 |
3 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 820 | 1118 | 1938 |
4 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 630 | 1206 | 1836 |
5 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 853 | 917 | 1770 |
6 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 778 | 948 | 1726 |
7 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 795 | 889 | 1684 |
8 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 658 | 974 | 1632 |
9 | Siekiera Jacek | Skrzydłowice | 1083 | 469 | 1552 |
10 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 474 | 1041 | 1515 |
11 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 752 | 718 | 1470 |
12 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 895 | 551 | 1446 |
13 | Więcek Jan | MDK Kalety | 962 | 461 | 1423 |
14 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 619 | 788 | 1407 |
15 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 268 | 1125 | 1393 |
16 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 862 | 500 | 1362 |
17 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 678 | 604 | 1282 |
18 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 596 | 664 | 1260 |
19 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 538 | 636 | 1174 |
20 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 731 | 375 | 1106 |
21 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 233 | 770 | 1003 |
22 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 425 | 567 | 992 |
23 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 650 | 204 | 854 |
24 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 400 | 373 | 773 |
25 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 4 | 736 | 740 |
26 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 548 | 117 | 665 |
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23 Klasyfikacja po 21 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 21 | 33365 | - |
2 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 20 | 33196 | aw.1 |
3 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 21 | 32228 | aw.1 |
4 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 19 | 31929 | sp.2 |
5 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 19 | 31332 | aw.1 |
6 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 21 | 31040 | aw.1 |
7 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 21 | 30942 | sp.2 |
8 | Więcek Jan | MDK Kalety | 20 | 30656 | - |
9 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 21 | 30460 | - |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 20 | 29774 | aw.1 |
11 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 21 | 29741 | sp.2 |
12 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 21 | 29712 | - |
13 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 21 | 27558 | - |
14 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 20 | 27538 | - |
15 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 21 | 27438 | - |
16 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 18 | 26553 | - |
17 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 20 | 26496 | - |
18 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 21 | 26014 | - |
19 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 18 | 25009 | - |
20 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 18 | 22473 | - |
21 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 19 | 22197 | aw.1 |
22 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 19 | 21752 | sp.1 |
23 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 11 | 20026 | aw.1 |
24 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 16 | 19397 | sp.1 |
25 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 11 | 17747 | - |
26 | Trzepiżur Krzysztof | Gwoździany | 13 | 12188 | - |
27 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 7 | 7835 | - |
28 | Siekiera Jacek | Skrzydłowice | 4 | 6114 | - |
29 | Bryła Artur | LZS Ligota Dolna | 3 | 4317 | - |
30 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 2 | 4173 | - |
31 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 3 | 3857 | aw.2 |
32 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 2 | 3440 | sp.1 |
33 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 3 | 3436 | aw.2 |
34 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 3 | 3098 | sp.2 |
35 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 2 | 2631 | sp.1 |
36 | Doleżych Marek | Lubliniec | 1 | 1745 | - |
37 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1684 | - |
38 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1586 | - |
39 | Juściński Zenon | Pawonków | 2 | 1511 | - |
40 | Myśliński Henryk | Lubliniec | 1 | 1132 | - |
41 | Mrugała Norbert | Gwoździany | 1 | 1115 | - |
42 | Kraka Martin | Skat Kolonowskie | 1 | 969 | - |
43 | Daniel Patryk | Babienica | 1 | 912 | - |
44 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 1 | 714 | - |
Kolejny turniej we wtorek 31.01.2023 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |