XV Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2018-2019
Turniej nr 22 12.03.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 1314 836 2150
2 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1369 780 2149
3 Doleżych Marek Lubliniec 632 1144 1776
4 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 710 1029 1739
5 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 793 920 1713
6 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 1040 566 1606
7 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 805 799 1604
8 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 829 744 1573
9 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 633 920 1553
10 Mrugała Norbert Gwoździany 729 776 1505
11 Krawczyk Ryszard KS SKAT-LUB Kochcice 554 910 1464
12 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 600 863 1463
13 Robok Jacek Olesno 918 459 1377
14 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 876 429 1305
15 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 806 442 1248
16 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 477 763 1240
17 Siekiera Jacek Pawonków 364 813 1177
18 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 597 552 1149
19 Biela Maksymilian Skrzydłowice 605 534 1139
20 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 583 516 1099
21 Bonk Norbert LZS Ligota Dolna 374 662 1036
22 Wołowczyk Ryszard KS SKAT-LUB Kochcice 465 564 1029
23 Grohs Paweł KSS Pawonków 288 740 1028
24 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 704 256 960
25 Myśliwczyk Piotr LZS Ligota Dolna 242 650 892
26 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 380 446 826
27 Biela Krzysztof Łagiewniki Małe 805 1 806
XV Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2018-2019
Klasyfikacja po 22 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 21 36809 -
2 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 21 36199 -
3 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 20 35049 -
4 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 21 31352 -
5 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 21 30623 -
6 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 19 30587 -
7 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 21 30256 -
8 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 21 29348 aw.2
9 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 17 29264 aw.3
10 Krawczyk Ryszard KS SKAT-LUB Kochcice 20 29138 aw.1
11 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 20 29135 sp.3
12 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 21 28949 aw.1
13 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 20 28116 sp.4
14 Wołowczyk Ryszard KS SKAT-LUB Kochcice 21 27896 -
15 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 18 27424 -
16 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 18 27088 -
17 Myśliwczyk Piotr LZS Ligota Dolna 21 26602 -
18 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 20 26506 -
19 Biela Maksymilian Skrzydłowice 16 25926 -
20 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 20 25049 aw.1
21 Doleżych Marek Lubliniec 15 24863 aw.2
22 Biela Krzysztof Łagiewniki Małe 15 24386 -
23 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 19 24225 sp.3
24 Bonk Norbert LZS Ligota Dolna 16 23106 aw.1
25 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 17 22960 sp.1
26 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 16 22736 -
27 Robok Jacek Olesno 13 21157 -
28 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 14 19604 -
29 Koza Bogdan KSS Pawonków 18 19012 -
30 Grohs Paweł KSS Pawonków 11 16341 -
31 Siekiera Jacek Pawonków 10 14846 -
32 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 7 12789 -
33 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 9 12180 -
34 Mrugała Norbert Gwoździeny 9 11655 aw.1
35 Kuźniak Przemysław KS SKAT-LUB Kochcice 8 11316 sp.1
36 Hadzik Edward Lisowice 10 8956 -
37 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 4 4502 -
38 Brand Roman LZS Ligota Dolna 2 2695 -
39 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 2 2605 -
40 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 2 2520 -
41 Bal Józef Lubliniec 2 2301 -
42 Słociński Adam KSS Pawonków 2 2268 -
43 Kasperski Mieczysław KSS Pawonków 1 1882 -
44 Kiszka Paweł Swornica Czarnowąsy 1 1114 -
45 Kodura Ireneusz Komax Borki 1 1093 -
46 Pijanka Andrzej Victoria Chróścice 1 963 -
47 Schindler Rudolf Rusinowice 1 538 -
48 Sklorz Roman Komax Borki 1 303 -
Turnieje odbywają się we wtorki. Kolejny turniej 19.03.2019 r. o godz. 17.30
Pawonków Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej