Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków turniej 29
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23 Turniej nr 29 21.03.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 1164 | 1364 | 2528 |
2 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 844 | 1281 | 2125 |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 406 | 1649 | 2055 |
4 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 1128 | 857 | 1985 |
5 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 974 | 862 | 1836 |
6 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 992 | 694 | 1686 |
7 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 1264 | 376 | 1640 |
8 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 1131 | 508 | 1639 |
9 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 978 | 656 | 1634 |
10 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 1078 | 450 | 1528 |
11 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 626 | 833 | 1459 |
12 | Więcek Jan | MDK Kalety | 207 | 1223 | 1430 |
13 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 753 | 577 | 1330 |
14 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 888 | 400 | 1288 |
15 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 1133 | 144 | 1277 |
16 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 437 | 837 | 1274 |
17 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 214 | 1047 | 1261 |
18 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 852 | 315 | 1167 |
19 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 665 | 372 | 1037 |
20 | Doleżych Marek | Lubliniec | 160 | 796 | 956 |
21 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 246 | 606 | 852 |
22 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 327 | 360 | 687 |
23 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 364 | 311 | 675 |
24 | Trzepiżur Krzysztof | Gwoździany | 396 | 177 | 573 |
25 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 583 | -49 | 534 |
26 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 0 | 159 | 159 |
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23 Klasyfikacja po 29 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 29 | 45515 | - |
2 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 28 | 44900 | aw.1 |
3 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 28 | 44768 | sp.1 |
4 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 29 | 43861 | aw.1 |
5 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 26 | 43665 | sp.1 |
6 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 27 | 43529 | aw.1 |
7 | Więcek Jan | MDK Kalety | 28 | 42955 | sp.1 |
8 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 29 | 42317 | aw.1 |
9 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 29 | 41972 | sp.1 |
10 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 28 | 41890 | - |
11 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 28 | 40623 | - |
12 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 29 | 40311 | - |
13 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 27 | 39190 | - |
14 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 26 | 38125 | - |
15 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 29 | 37730 | - |
16 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 27 | 36992 | - |
17 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 26 | 36357 | - |
18 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 27 | 35242 | aw.1 |
19 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 29 | 34882 | sp.1 |
20 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 26 | 32244 | - |
21 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 27 | 31574 | - |
22 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 27 | 30367 | - |
23 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 15 | 26954 | aw.1 |
24 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 21 | 25983 | sp.1 |
25 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 13 | 19479 | - |
26 | Trzepiżur Krzysztof | Gwoździany | 19 | 18543 | - |
27 | Siekiera Jacek | Skrzydłowice | 8 | 11723 | - |
28 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 7 | 7835 | - |
29 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 4 | 5752 | - |
30 | Doleżych Marek | Lubliniec | 4 | 5509 | - |
31 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 3 | 4503 | - |
32 | Bryła Artur | LZS Ligota Dolna | 3 | 4317 | - |
33 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 2 | 4173 | - |
34 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 3 | 3857 | - |
35 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 3 | 3396 | - |
36 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 3 | 3098 | - |
37 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 2 | 2631 | - |
38 | Zwoliński Eugeniusz | DK Strzelec Strzelce Op. | 1 | 1852 | - |
39 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1684 | - |
40 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1586 | - |
41 | Juściński Zenon | Pawonków | 2 | 1511 | - |
42 | Myśliński Henryk | Lubliniec | 1 | 1132 | - |
43 | Mrugała Norbert | Gwoździany | 1 | 1115 | - |
44 | Kraka Martin | Skat Kolonowskie | 1 | 969 | - |
45 | Daniel Patryk | Babienica | 1 | 912 | - |
Kolejny turniej we wtorek 28.03.2023 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |