OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY - sezon 2022 Turniej 19 26.05.2022 r. |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 1149 | 1015 | 2164 |
2 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 798 | 1283 | 2081 |
3 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 1404 | 669 | 2073 |
4 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 1205 | 835 | 2040 |
5 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 1105 | 906 | 2011 |
6 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 977 | 944 | 1921 |
7 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA - TRANZYT Chróścice | 887 | 931 | 1818 |
8 | Wanat Edward | KS Karolinka Gogolin | 258 | 1536 | 1794 |
9 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 883 | 910 | 1793 |
10 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 1249 | 477 | 1726 |
11 | Glied Joachim | VICTORIA - TRANZYT Chróścice | 767 | 689 | 1456 |
12 | Gruszka Monika | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 113 | 196 | 309 |
OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY Klasyfikacja po 19 turniejach - sezon 2022 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | aw-sp |
1 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 19 | 33443 | - |
2 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 18 | 32154 | - |
3 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 19 | 29617 | - |
4 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 17 | 28278 | - |
5 | Glied Joachim | VICTORIA - TRANZYT Chróścice | 15 | 26584 | - |
6 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA - TRANZYT Chróścice | 18 | 26055 | - |
7 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 18 | 23712 | - |
8 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 11 | 20755 | - |
9 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 18 | 20632 | - |
10 | Wanat Edward | KS Karolinka Gogolin | 13 | 20402 | - |
11 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 12 | 18689 | aw.2 |
12 | Dzierzawa Josef-Paul | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 12 | 17373 | sp.1 |
13 | Wieczorek Marcin | KOMAX Opole - Borki | 11 | 17255 | sp.1 |
14 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 9 | 15833 | aw.1 |
15 | Gładki Jan | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 9 | 14841 | sp.1 |
16 | Bauman Józef | Chróscina | 9 | 11707 | - |
17 | Madera Joachim | KOMAX Opole - Borki | 9 | 10503 | - |
18 | Kesner Waldemar | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 8 | 9017 | - |
19 | Jończyk Franciszek | KS Szczedrzyk | 7 | 7576 | - |
20 | Pohl Bernard | Przywory | 2 | 4091 | - |
21 | Gruszka Monika | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 6 | 3725 | - |
22 | Długosz Piotr-Paweł | KOMAX Opole - Borki | 2 | 3369 | - |
Turnieje rozgrywane są w Opolu - Czarnowąsach w Pawilonie Sportowym | |||||
ul. Jagiełły 2a. Kolejny 20 turniej 02.06.2022. r. ( czwartek ) godz. 17.30 | |||||
Planowane 20 turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczanych będzie 17 |