OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE Turniej 15. 12.12 .2019 r. |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Glied Joachim | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 1013 | 1123 | 2136 |
2 | Siedlecki Bronisław | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 1026 | 969 | 1995 |
3 | Cebula Leonard | Ramsch Chrzowice | 1182 | 600 | 1782 |
4 | Gladki Jan | Swornica Czarnowąsy | 1152 | 582 | 1734 |
5 | Scześniok Ryszard | Swornica Czarnowąsy | 788 | 939 | 1727 |
6 | Dzierzawa Jozef-Paul | Swornica Czarnowąsy | 822 | 819 | 1641 |
7 | Żurad Robert | Lędziny | 743 | 889 | 1632 |
8 | Zmuda Hubert | Ramsch Chrzowice | 708 | 866 | 1574 |
9 | Wieczorek Marcin | Komax Borki-Opole | 740 | 769 | 1509 |
10 | Malek Alfred | Ramsch Chrzowice | 665 | 821 | 1486 |
11 | Długosz Artur | Kotórz Mały | 827 | 626 | 1453 |
12 | Wanat Edward | Komax Borki-Opole | 1024 | 382 | 1406 |
13 | Gruszka Alfonks | Swornica Czarnowąsy | 605 | 713 | 1318 |
14 | Bauman Józef | Chrościna Opolska | 932 | 323 | 1255 |
15 | Skrzipczyk Paweł | Swornica Czarnowąsy | 409 | 837 | 1246 |
16 | Wotzka Leonhard | Ramsch Chrzowice | 638 | 563 | 1201 |
17 | Jończyk Franciszek | Komax Borki-Opole | 548 | 630 | 1178 |
18 | Bartyla Józef | Swornica Czarnowąsy | 588 | 563 | 1151 |
19 | Pietrek Jerzy | Swornica Czarnowąsy | 581 | 489 | 1070 |
20 | Kiszka Paweł | Komax Borki-Opole | 596 | 316 | 912 |
21 | Kandzia Lidia | Komax Borki-Opole | 539 | 332 | 871 |
22 | Gruszka Monika | Swornica Czarnowąsy | 431 | -14 | 417 |
23 | Dras Gothard-Ludwig | Komax Borki-Opole | 298 | -147 | 151 |
OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE Klasyfikacja po 15 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Zmuda Hubert | Ramsch Chrzowice | 15 | 24750 | - |
2 | Wieczorek Marcin | Komax Borki-Opole | 14 | 21357 | aw.1 |
3 | Glied Joachim | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 13 | 21238 | aw.2 |
4 | Jeziorek Józef | Popielów | 14 | 20510 | sp.2 |
5 | Gruszka Alfonks | Swornica Czarnowąsy | 14 | 20397 | aw.1 |
6 | Scześniok Ryszard | Swornica Czarnowąsy | 15 | 20354 | aw.1 |
7 | Kiszka Paweł | Komax Borki-Opole | 14 | 20100 | sp.3 |
8 | Cebula Leonard | Ramsch Chrzowice | 13 | 19948 | - |
9 | Malek Alfred | Ramsch Chrzowice | 15 | 19419 | aw.1 |
10 | Wanat Edward | Komax Borki-Opole | 14 | 19322 | aw.1 |
11 | Skrzipczyk Paweł | Swornica Czarnowąsy | 15 | 19192 | sp.2 |
12 | Siedlecki Bronisław | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 14 | 19017 | aw.2 |
13 | Długosz Artur | Kotórz Mały | 15 | 18806 | sp.1 |
14 | Ressel Bernard | Popielów | 13 | 17132 | sp.1 |
15 | Gladki Jan | Swornica Czarnowąsy | 13 | 16442 | aw.3 |
16 | Jończyk Franciszek | Komax Borki-Opole | 14 | 16218 | sp.1 |
17 | Kandzia Lidia | Komax Borki-Opole | 11 | 16075 | sp.1 |
18 | Pohl Bernard | Przywory | 13 | 16063 | sp.3 |
19 | Bartyla Józef | Swornica Czarnowąsy | 13 | 14734 | - |
20 | Pietrek Jerzy | Swornica Czarnowąsy | 12 | 14380 | - |
21 | Wotzka Leonhard | Ramsch Chrzowice | 12 | 14290 | - |
22 | Polednia Alfred | Komax Borki-Opole | 9 | 12113 | - |
23 | Sklorz Roman | Komax Borki-Opole | 6 | 11998 | - |
24 | Kodura Ireneusz | Komax Borki-Opole | 9 | 11141 | - |
25 | Dras Gothard Ludwig | Komax Borki-Opole | 12 | 10667 | - |
26 | Dzierzawa Josef Paul | Swornica Czarnowąsy | 8 | 10285 | - |
27 | Bauman Józef | Chrościna Opolska | 8 | 8945 | - |
28 | Siendzielorz Paweł | Ramsch Chrzowice | 7 | 8368 | - |
29 | Matuszek Jerzy | Lech Kędzierzyn-Kożle | 4 | 7568 | - |
30 | Sojka Zbigniew | Ramsch Chrzowice | 5 | 6264 | - |
31 | Kesner Waldemar | Komax Borki-Opole | 6 | 6234 | - |
32 | Gruszka Monika | Swornica Czarnowąsy | 5 | 5473 | - |
33 | Wieja Piotr | Lech Kędzierzyn-Kożle | 4 | 5460 | - |
34 | Szymainda Józef | Chrościna Opolska | 4 | 4225 | - |
35 | Rother Krzysztof | Komax Borki-Opole | 2 | 3115 | - |
36 | Długosz Piotr-Paweł | Komax Borki-Opole | 1 | 1647 | - |
37 | Żurad Robert | Lędziny | 1 | 1632 | - |
38 | Koszyk Ryszard | Niemcy | 1 | 1258 | - |
39 | Hryc Adam | Mikołów | 1 | 1177 | - |
40 | Hejnosz Grażyna | OSP Lędziny | 1 | 626 | - |
Turnieje rozgrywane są w Czarnowąsach - Opole w Pawilonie Sportowym | |||||
ul. Jagiełły 2a Kolejny turniej 19.12.2019 r. (czwartek) godz. 17.30 |