Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Swornica Czarnowąsy Wyniki Czarnowąsy turniej zakończeniowy
OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE Turniej zakończeniowy 19.12 .2019 r. |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Bieniek Jerzy | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 1485 | 1485 | |
2 | Gruszka Alfonks | Swornica Czarnowąsy | 1444 | 1444 | |
3 | Wotzka Leonhard | Ramsch Chrzowice | 1306 | 1306 | |
4 | Pohl Bernard | Przywory | 1271 | 1271 | |
5 | Kiszka Paweł | Komax Borki-Opole | 1256 | 1256 | |
6 | Dzierzawa Jozef-Paul | Swornica Czarnowąsy | 1240 | 1240 | |
7 | Siedlecki Bronisław | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 1149 | 1149 | |
8 | Glied Joachim | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 1013 | 1013 | |
9 | Gladki Jan | Swornica Czarnowąsy | 1000 | 1000 | |
10 | Scześniok Ryszard | Swornica Czarnowąsy | 987 | 987 | |
11 | Dras Gothard-Ludwig | Komax Borki-Opole | 980 | 980 | |
12 | Kandzia Lidia | Komax Borki-Opole | 922 | 922 | |
13 | Długosz Artur | Kotórz Mały | 904 | 904 | |
14 | Gruszka Monika | Swornica Czarnowąsy | 866 | 866 | |
15 | Jończyk Franciszek | Komax Borki-Opole | 829 | 829 | |
16 | Skrzipczyk Paweł | Swornica Czarnowąsy | 790 | 790 | |
17 | Wanat Edward | Komax Borki-Opole | 786 | 786 | |
18 | Jeziorek Józef | Popielów | 774 | 774 | |
19 | Wieczorek Marcin | Komax Borki-Opole | 738 | 738 | |
20 | Malek Alfred | Ramsch Chrzowice | 650 | 650 | |
21 | Bartyla Józef | Swornica Czarnowąsy | 650 | 650 | |
22 | Resel Bernard | Popielów | 573 | 573 | |
23 | Zmuda Hubert | Ramsch Chrzowice | 504 | 504 | |
24 | Cebula Leonard | Ramsch Chrzowice | 453 | 453 | |
25 | Bauman Józef | Chrościna Opolska | 392 | 392 | |
26 | Pietrek Jerzy | Swornica Czarnowąsy | 342 | 342 | |
Rozegrano tylko 1 serię 48 rozdań | |||||
OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE Klasyfikacja po odliczeniu 3 turniejów 19.12.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Zmuda Hubert | Ramsch Chrzowice | 12 | 22369 | - |
2 | Glied Joachim | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 12 | 20453 | - |
3 | Cebula Leonard | Ramsch Chrzowice | 12 | 19656 | - |
4 | Kiszka Paweł | Komax Borki-Opole | 12 | 18687 | - |
5 | Jeziorek Józef | Popielów | 12 | 18548 | - |
6 | Gruszka Alfonks | Swornica Czarnowąsy | 12 | 18423 | - |
7 | Wieczorek Marcin | Komax Borki-Opole | 12 | 18314 | - |
8 | Siedlecki Bronisław | Victoria-Tranzyt-Chróścice | 12 | 17806 | - |
9 | Scześniok Ryszard | Swornica Czarnowąsy | 12 | 17657 | - |
10 | Wanat Edward | Komax Borki-Opole | 12 | 17354 | - |
11 | Skrzipczyk Paweł | Swornica Czarnowąsy | 12 | 17250 | - |
12 | Malek Alfred | Ramsch Chrzowice | 12 | 17217 | - |
13 | Ressel Bernard | Popielów | 12 | 16759 | - |
14 | Długosz Artur | Kotórz Mały | 12 | 16476 | - |
15 | Kandzia Lidia | Komax Borki-Opole | 12 | 16075 | - |
16 | Gladki Jan | Swornica Czarnowąsy | 12 | 15613 | - |
17 | Pohl Bernard | Przywory | 12 | 15566 | - |
18 | Jończyk Franciszek | Komax Borki-Opole | 12 | 15427 | - |
19 | Pietrek Jerzy | Swornica Czarnowąsy | 12 | 14380 | - |
20 | Wotzka Leonhard | Ramsch Chrzowice | 12 | 14290 | - |
21 | Bartyla Józef | Swornica Czarnowąsy | 12 | 14251 | - |
22 | Polednia Alfred | Komax Borki-Opole | 9 | 12113 | - |
23 | Sklorz Roman | Komax Borki-Opole | 6 | 11998 | - |
24 | Kodura Ireneusz | Komax Borki-Opole | 9 | 11141 | - |
25 | Dras Gothard Ludwig | Komax Borki-Opole | 12 | 10667 | - |
26 | Dzierzawa Josef Paul | Swornica Czarnowąsy | 8 | 10285 | - |
27 | Bauman Józef | Chrościna Opolska | 8 | 8945 | - |
28 | Siendzielorz Paweł | Ramsch Chrzowice | 7 | 8368 | - |
29 | Matuszek Jerzy | Lech Kędzierzyn-Kożle | 4 | 7568 | - |
30 | Sojka Zbigniew | Ramsch Chrzowice | 5 | 6264 | - |
31 | Kesner Waldemar | Komax Borki-Opole | 6 | 6234 | - |
32 | Gruszka Monika | Swornica Czarnowąsy | 5 | 5473 | - |
33 | Wieja Piotr | Lech Kędzierzyn-Kożle | 4 | 5460 | - |
34 | Szymainda Józef | Chrościna Opolska | 4 | 4225 | - |
35 | Rother Krzysztof | Komax Borki-Opole | 2 | 3115 | - |
36 | Długosz Piotr-Paweł | Komax Borki-Opole | 1 | 1647 | - |
37 | Żurad Robert | Lędziny | 1 | 1632 | - |
38 | Koszyk Ryszard | Niemcy | 1 | 1258 | - |
39 | Hryc Adam | Mikołów | 1 | 1177 | - |
40 | Hejnosz Grażyna | OSP Lędziny | 1 | 626 | - |
Turnieje rozgrywane są w Czarnowąsach - Opole w Pawilonie Sportowym | |||||
ul. Jagiełły 2a Kolejny turniej 02.01.2020. r. (czwartek) godz. 17.30 | |||||
Planowane 16 turniejów. Do klasyfikacji zaliczanych będzie 13. |