|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji Skat Kolonowskie Sezon 2015/2016 Turniej nr 22 – 17.02.2016 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
Klub-sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
682 |
1164 |
1846 |
2 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
950 |
732 |
1682 |
3 |
Namyślik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
1101 |
563 |
1664 |
4 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
975 |
687 |
1662 |
5 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
549 |
905 |
1454 |
6 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
642 |
686 |
1328 |
7 |
Respondek Krzysztof |
Skat Kolonowskie |
456 |
870 |
1326 |
8 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
301 |
778 |
1079 |
9 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
44 |
626 |
670 |
10 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
110 |
353 |
463 |
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji Skat Kolonowskie Sezon 2015-2016 Klasyfikacja po 22 turniejach |
M-e |
Nazwisko i Imię |
Klub-sekcja |
il.tur. |
pkt |
+/- |
1 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
22 |
34734 |
- |
2 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
19 |
32738 |
- |
3 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
21 |
32410 |
- |
4 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
21 |
31293 |
- |
5 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
21 |
30630 |
aw.1 |
6 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
22 |
30181 |
sp.1 |
7 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
22 |
30174 |
- |
8 |
Dropała Grzegorz |
Skat Kolonowskie |
20 |
27454 |
- |
9 |
Namyślik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
20 |
25408 |
- |
10 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
17 |
23753 |
- |
11 |
Szymik Jan |
Skat Kolonowskie |
20 |
21642 |
- |
12 |
Respondek Krzysztof |
Skat Kolonowskie |
17 |
19598 |
- |
13 |
Zwoliński Eugeniusz |
Strzelce Op. |
2 |
3071 |
- |
14 |
Koźlik Jan |
Jemielnica |
1 |
1833 |
- |
15 |
Dzierżawa Zy7gmunt |
Skat Kolonowskie |
1 |
1605 |
- |
16 |
Skiba Bernard |
Poznań |
1 |
1421 |
- |
17 |
Gierula Adam |
Kolonowskie |
1 |
360 |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Turnieje odbywają się w środy o godz. 17.30 |
|
|
|
|
|
świetlica na stadionie Unii Kolonowskie |
|
|
|
|