Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Victoria Tranzyt Chróścice Wyniki Odolanów Turniej nr 2
II Otwarty Turniej Skata O Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów Pana Mariana Janickiego Świeca II - 01 października 2022 |
||||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | III seria | pkt. |
1 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA TRANZYT Chróscice | 1195 | 1503 | 989 | 3687 |
2 | Kaźmierowski Stanisław | Krajna Złotów | 785 | 1070 | 1159 | 3014 |
3 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 152 | 935 | 1725 | 2812 |
4 | Szymski Marcin | VICTORIA TRANZYT Chróscice | 468 | 1221 | 1115 | 2804 |
5 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 741 | 626 | 1417 | 2784 |
6 | Trzeciakowski Jerzy | LECH Kędzierzyn - Koźle | 919 | 1011 | 831 | 2761 |
7 | Pijanka Andrzej | VICTORIA TRANZYT Chróscice | 342 | 1256 | 1053 | 2651 |
8 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 998 | 1239 | 351 | 2588 |
9 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 963 | 884 | 626 | 2473 |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 765 | 1046 | 592 | 2403 |
11 | Skiba Bernard | Szczedrzyk | 751 | 497 | 1028 | 2276 |
12 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA TRANZYT Chróscice | 1409 | 476 | 378 | 2263 |
13 | Stanulla Jerzy | DK STRZELEC Strzelce Opolskie | 685 | 884 | 694 | 2263 |
14 | Farana Andrzej | LECH Kędzierzyn - Koźle | 814 | 986 | 411 | 2211 |
15 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 543 | 749 | 821 | 2113 |
16 | Goncerzewicz Roman | LECH Kędzierzyn - Koźle | 1303 | 346 | 443 | 2092 |
17 | Kaźmierczak Henryk | Łomnica | 882 | 907 | 263 | 2052 |
18 | Nowak Jan | VICTORIA TRANZYT Chróscice | 1049 | 362 | 638 | 2049 |
19 | Burczyk Andrzej | LECH Kędzierzyn - Koźle | 718 | 646 | 658 | 2022 |
20 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 341 | 666 | 895 | 1902 |
21 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 767 | 694 | 435 | 1896 |
22 | Deptała Leon | SKAT Kolonowskie | 527 | 515 | 752 | 1794 |
23 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 43 | 644 | 1094 | 1781 |
24 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 529 | 796 | 438 | 1763 |
25 | Walczyk Krzysztof | KS Karolinka Gogolin | 632 | 567 | 478 | 1677 |
26 | Glied Joachim | VICTORIA TRANZYT Chróscice | 964 | 487 | 216 | 1667 |
27 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 1077 | 272 | 300 | 1649 |
28 | Woga Jan | Nowy Tomyśl | 571 | 441 | 594 | 1606 |
29 | Czerepak Bolesław | ZAWISZA Stara Kuźnia | 369 | 610 | 564 | 1543 |
30 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 858 | 567 | -68 | 1357 |
31 | Tadeusz Maciej | Krajna Złotów | 527 | 377 | 438 | 1342 |
32 | Diadieło Stanisław | Nowy Tomyśl | -149 | 276 | 1068 | 1195 |
33 | Kościelny Roman | SKAT Kolonowskie | 494 | 292 | 342 | 1128 |
34 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 568 | 212 | 253 | 1033 |