Opolski Związek Skata: Skat > Łubniany Puchar Przewodniczącego LZS
Turniej Przewodniczącego GZ LZS Krzysztofa Rothera
Gospodarz zawodów: OZSkat Opole

w dniu: 15.08..2020

Sędzia – Paweł Kiszka Kierownictwo Krzysztof Rother

Sekretariat: Paweł Kiszka
Mce Nazwisko, imię Klub GP Ssuma 1 Seria 2 Seria 3 Seria
w Z gry w Z gry w Z gry w
1 Rother Krzysztof KOMAX Opole - Borki 3654 31 1021 9 1253 10 1380 12
2 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3455 27 1837 13 506 4 1112 10
3 Sklorz Roman KOMAX Opole - Borki 3073 30 1071 11 947 9 1055 10
4 Koziorowski Marian KS SKAT - LUB Kochcice 2936 26 1159 9 915 9 862 8
5 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 2575 25 1191 11 548 6 836 8
6 Michalski Henryk Kędzierzyn - Koźle 2570 23 1029 9 668 6 873 8
7 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2510 23 1232 11 754 8 524 4
8 Kędzia Stanisław KS SKAT - LUB Kochcice 2495 27 923 10 832 8 740 9
9 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 2480 23 586 9 1174 8 720 6
10 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 2323 22 798 7 618 6 907 9
11 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 2260 27 575 8 786 8 899 11
12 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2258 26 1040 9 430 9 788 8
13 Stein Gerhard Zielina 2072 18 1029 8 398 6 645 4
14 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 2058 17 876 9 762 4 420 4
15 Kodura Ireneusz KOMAX Opole - Borki 2054 28 548 9 896 9 610 10
16 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 2001 21 698 9 426 5 877 7
17 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole Czarnowąsy 2000 18 823 8 697 5 480 5
18 Szimber Andrzej KS SKAT - LUB Kochcice 1975 19 727 7 826 7 422 5
19 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 1837 25 576 7 835 11 426 7
20 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 1715 18 915 9 199 5 601 4
21 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 1680 21 516 6 840 10 324 5
22 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1645 16 613 5 365 4 667 7
23 Brynza Krystian LZS Kujawy 1591 16 273 3 232 4 1086 9
24 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1528 23 870 10 458 7 200 6
25 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 1458 15 179 2 394 4 885 9
26 Grzywa Teofil LZS Kujawy 1382 14 239 3 664 5 479 6
27 Kwaśniok Jan MDK Łabędy 1140 16 175 3 551 6 414 7
28 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 1138 20 331 7 428 7 379 6
29 Długosz Piotr-Paweł KOMAX Opole - Borki 939 17 839 7 100 10 0 0