Indywidualne Mistrzostwa Polski 2013
kategoria OGÓLNA
m-cenazwisko imięklub - sekcjarazemseria Iseria IIseria IIIseria IV
pkt.wppkt.wppkt.wppkt.wppkt.wp
1 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. 3922 42 6 1084 13 2 338 7 4 1196 11 0 1304 11 0
2 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 3857 32 2 738 5 0 746 6 1 1065 10 1 1308 11 0
3 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 3855 31 1 466 6 1 1519 12 0 786 5 0 1084 8 0
4 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 3850 39 2 1001 11 0 1247 10 0 1061 12 1 541 6 1
5 Kujaschewski Marian GOKSiR Lipusz 3840 39 7 1212 11 0 921 10 2 1232 10 2 475 8 3
6 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 3839 35 4 964 8 1 764 9 2 897 7 0 1214 11 1
7 Mesjasz Damian OLD TIMERS GARAGE Piotrowice 3836 38 4 520 7 2 1443 14 0 1003 9 2 870 8 0
8 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 3826 37 2 448 7 1 1191 10 0 1167 9 0 1020 11 1
9 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 3677 31 2 701 7 1 1138 9 1 1081 9 0 757 6 0
10 Hałacz Janusz WISUS Żory 3617 37 2 1434 13 0 684 6 1 738 7 1 761 11 0
11 Farana Andrzej DFK Gogolin 3611 34 5 482 7 3 798 8 1 1171 11 1 1160 8 0
12 Żywicki Marcin GOKSiR Lipusz 3586 36 5 791 8 1 585 10 4 1333 10 0 877 8 0
13 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór 3533 32 2 780 8 0 924 7 0 906 7 0 923 10 2
14 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy 3527 32 4 901 8 0 1239 11 2 747 7 1 640 6 1
15 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 3518 35 5 763 7 1 1157 12 2 919 10 1 679 6 1
16 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. 3515 38 8 530 10 4 966 9 2 1162 11 0 857 8 2
17 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 3477 37 4 860 10 2 810 8 1 1278 12 0 529 7 1
18 Frysz Grzegorz ASY Żory 3475 30 2 544 4 0 775 7 1 1242 12 1 914 7 0
19 Michalski Dawid BUK Rudy 3426 34 5 1262 11 1 342 6 2 819 8 0 1003 9 2
20 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 3425 37 5 743 8 1 468 6 2 1265 14 2 949 9 0
21 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3342 26 2 1058 6 0 1085 9 0 534 5 0 665 6 2
22 Pacula Józef JUBILAT Jastrzębie 3341 31 5 1042 8 0 600 6 2 1014 9 1 685 8 2
23 Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy 3319 31 5 984 7 0 1128 11 1 277 5 4 930 8 0
24 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry 3290 36 7 972 11 1 890 10 3 680 5 0 748 10 3
25 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 3288 28 3 446 3 1 768 6 0 1033 9 1 1041 10 1
26 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 3256 34 7 851 8 0 1074 11 2 771 9 3 560 6 2
27 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 3238 32 6 768 9 2 1658 12 1 410 6 2 402 5 1
28 Fleischer Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice 3223 28 4 554 6 2 417 6 2 1285 10 0 967 6 0
29 Gaweł Ryszard TĘCZA Tychy 3217 29 4 1110 10 1 74 3 3 1131 10 0 902 6 0
30 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 3197 33 3 1037 11 1 740 7 0 758 8 1 662 7 1
31 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 3163 34 5 1027 9 0 569 9 2 804 7 0 763 9 3
32 Rezner Adam SAMBOR SILESIA Rybnik 3142 28 5 833 8 2 494 3 1 740 9 2 1075 8 0
33 Majka Eugeniusz GÓRNIK Wesoła 3138 22 3 707 7 0 477 5 1 709 6 1 1245 4 1
34 Szymała Tomasz WISUS Żory 3121 31 3 769 8 0 875 9 2 546 6 1 931 8 0
35 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom 3107 31 7 848 8 2 918 9 2 733 9 2 608 5 1
36 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 3101 29 4 926 10 1 616 5 1 1115 10 0 444 4 2
37 Knesz Franciszek BUK Rudy 3097 31 4 1000 8 0 791 8 1 776 10 1 530 5 2
38 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 3085 31 6 990 10 1 1047 10 0 654 5 1 394 6 4
39 Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 3079 29 4 851 9 2 557 4 0 678 8 1 993 8 1
40 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. 3074 28 4 939 6 0 752 6 0 487 8 3 896 8 1
41 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 3071 30 6 895 9 1 447 6 2 896 7 1 833 8 2
42 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 3071 27 2 441 4 0 705 6 0 948 10 2 977 7 0
43 Kudelski Grzegorz KS CHSM Chorzów 3069 28 3 1289 12 0 345 4 1 1003 7 0 432 5 2
44 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 3045 32 5 1074 9 0 29 4 3 1134 11 1 808 8 1
45 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 3011 31 8 640 6 2 1143 9 1 388 5 2 840 11 3
46 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 3007 27 3 882 9 1 566 5 0 984 6 0 575 7 2
47 Smaczny Paweł GRIN Siemianowice Śl. 2985 30 6 781 7 1 884 8 1 538 5 1 782 10 3
48 Jabłoński Jacenty KS MOSiR Cieszyn 2967 35 7 656 10 3 652 6 1 703 9 1 956 10 2
49 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 2953 29 6 565 5 1 812 8 1 475 6 3 1101 10 1
50 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 2942 26 7 176 5 3 1056 10 4 910 6 0 800 5 0
51 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 2937 31 4 720 9 2 1011 9 0 893 10 1 313 3 1
52 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 2928 32 6 778 6 0 717 10 3 148 4 3 1285 12 0
53 Szier Mirosław DĄBKI Mościska 2927 20 0 730 4 0 1052 7 0 310 2 0 835 7 0
54 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 2922 36 11 119 4 3 1366 14 2 807 9 2 630 9 4
55 Łapa Henryk ORŁY Pszczyna 2895 30 5 1000 9 1 461 8 3 621 6 1 813 7 0
56 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 2844 26 2 670 6 1 610 7 1 633 5 0 931 8 0
57 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec 2803 29 5 652 6 0 364 6 2 956 10 2 831 7 1
58 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 2793 34 10 1072 11 0 371 5 3 355 7 4 995 11 3
59 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 2793 27 5 582 7 2 692 7 1 973 8 1 546 5 1
60 Drosz Rudolf MOK GUIDO Zabrze 2774 33 9 632 8 2 405 4 2 653 8 2 1084 13 3
61 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 2764 34 8 -29 5 4 806 7 1 763 10 2 1224 12 1
62 Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 2697 26 3 1023 7 0 843 7 0 472 5 1 359 7 2
63 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2675 23 2 655 4 1 1102 11 0 468 4 0 450 4 1
64 Zieliński Jacek OSP Lędziny 2665 27 7 957 9 0 581 6 2 1074 8 1 53 4 4
65 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 2647 29 7 621 7 2 443 6 2 558 8 3 1025 8 0
66 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 2628 27 6 990 9 1 445 7 2 502 6 3 691 5 0
67 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2627 29 7 514 7 3 1078 10 0 483 9 3 552 3 1
68 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 2622 35 8 194 4 2 878 9 0 856 11 2 694 11 4
69 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 2604 20 1 751 7 1 589 4 0 596 5 0 668 4 0
70 Synowiec Leonard AMICUS KWK STASZIC Katowice 2600 39 11 418 10 4 801 9 2 867 11 2 514 9 3
71 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 2590 31 8 1259 9 0 597 7 2 545 10 3 189 5 3
72 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany 2582 27 8 641 6 1 617 7 2 612 6 2 712 8 3
73 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 2576 27 7 770 6 0 842 7 1 263 6 4 701 8 2
74 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny 2564 22 4 559 9 3 534 5 1 759 5 0 712 3 0
75 Wodecki Rafał S.C. GOKiR Mszana 2544 36 13 337 8 5 568 10 3 709 9 4 930 9 1
76 Harupa Marek ORŁY Pszczyna 2520 22 5 975 6 0 562 6 2 753 5 0 230 5 3
77 Kowalski Jerzy TĘCZA Tychy 2512 27 6 275 3 1 883 10 2 550 4 1 804 10 2
78 Pawlicki Andrzej ALFA Rumia 2509 28 9 757 7 2 572 7 2 607 8 3 573 6 2
79 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska 2500 25 5 812 6 0 516 6 3 601 6 0 571 7 2
80 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 2492 31 7 589 7 1 748 6 0 616 9 3 539 9 3
81 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany 2455 35 12 732 8 1 546 8 3 367 8 4 810 11 4
82 Margos Otmar RAMSCH Chrzowice 2450 21 2 557 7 1 984 7 0 334 3 1 575 4 0
83 Kędzia Stanisław SKAT Lubliniec 2448 28 7 832 8 0 518 9 4 422 6 2 676 5 1
84 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 2427 28 8 359 5 2 459 5 2 1045 11 2 564 7 2
85 Stisz Marian DK Rybnik-Niedobczyce 2414 20 3 603 6 1 530 3 0 362 3 2 919 8 0
86 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo 2398 31 9 700 9 2 826 9 3 59 5 4 813 8 0
87 Pędziwiatr Eugeniusz JUBILAT Jastrzębie 2390 34 11 783 8 2 941 11 1 848 10 2 -182 5 6
88 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 2353 31 10 290 7 4 971 10 0 549 5 2 543 9 4
89 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 2352 30 4 488 4 0 1098 11 1 689 8 1 77 7 2
90 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 2332 25 5 727 5 0 997 8 0 153 5 4 455 7 1
91 Biernat Wiesław LKS DĄB Gaszowice 2317 32 10 908 9 1 504 8 4 327 7 2 578 8 3
92 Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 2300 33 10 148 7 5 862 9 1 499 6 2 791 11 2
93 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2286 25 7 256 5 3 679 7 1 848 7 1 503 6 2
94 Koziorowski Piotr SKAT Lubliniec 2273 25 7 580 5 0 876 8 0 241 5 4 576 7 3
95 Koziorowski Marian SKAT Lubliniec 2252 24 5 243 6 1 802 6 1 572 4 1 635 8 2
96 Pudełko Andrzej ORŁY Pszczyna 2222 21 7 360 4 1 644 6 1 758 6 3 460 5 2
97 Dzierżawa Zygmunt UNIA Kolonowskie 2219 25 6 690 8 1 506 6 1 456 4 1 567 7 3
98 Samarzewski Paweł GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 2209 26 9 470 6 2 696 6 1 131 6 5 912 8 1
99 Deptała Leon UNIA Kolonowskie 2198 23 5 983 9 0 327 7 4 386 4 1 502 3 0
100 Beczała Andrzej GROBLA Ćwiklice 2188 22 4 693 7 1 547 4 0 645 7 2 303 4 1
101 Hosemann Józef SK BARBARA Chorzów 2186 24 6 502 9 3 885 8 0 295 5 3 504 2 0
102 Paździor Tomasz GROBLA Ćwiklice 2185 25 6 267 5 2 823 8 2 615 7 1 480 5 1
103 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 2177 25 7 441 5 1 511 7 4 673 8 2 552 5 0
104 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 2147 30 8 318 5 2 657 11 2 515 7 2 657 7 2
105 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2133 24 8 1210 11 0 -178 2 5 498 6 2 603 5 1
106 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 2132 24 5 900 6 0 527 5 1 787 7 0 -82 6 4
107 Bartosik Wojciech SAMBOR SILESIA Rybnik 2083 23 6 364 4 2 658 7 1 171 3 2 890 9 1
108 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 2082 31 11 931 8 1 645 7 1 434 9 4 72 7 5
109 Maron Teofil SAKOP 4 ASY Bytom 2070 25 8 616 6 2 511 4 1 129 6 4 814 9 1
110 Ciwis Teodor SK Wyry 2058 30 11 452 10 6 839 7 0 665 7 2 102 6 3
111 Michalski Erhard BUK Rudy 2035 17 4 592 5 0 268 3 1 919 5 0 256 4 3
112 Oślizło Zygmunt GÓRNIK Wesoła 1988 23 9 1034 8 0 919 9 2 -378 2 6 413 4 1
113 Bryłka Ernest DOKiS Dobrodzień 1976 23 9 474 6 2 599 7 3 343 4 2 560 6 2
114 Gawron Bogdan ASY Żory 1951 30 11 744 8 1 778 10 3 334 7 3 95 5 4
115 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 1937 18 3 523 5 0 678 5 0 254 3 2 482 5 1
116 Dąbrowski Marian KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska G. 1922 27 11 514 6 3 659 6 1 288 8 5 461 7 2
117 Becker Freddy BELGIJSKI ZWIĄZEK Skata 1916 26 10 783 7 2 -603 2 6 752 9 2 984 8 0
118 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 1898 22 8 41 5 4 754 8 2 946 7 0 157 2 2
119 Sobczuk Artur NADWIŚLAN Góra 1893 31 11 -173 5 6 762 8 1 349 9 4 955 9 0
120 Kasparek Marian TKKF SKAT Racibórz 1831 23 9 507 8 3 738 4 0 137 4 3 449 7 3
121 Heribert Bourise BELGIJSKI ZWIĄZEK Skata 1818 24 7 619 6 0 548 9 3 495 5 1 156 4 3
122 Kula Marian U Jana Tychy 1751 20 7 172 5 4 459 5 1 442 4 2 678 6 0
123 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 1654 22 10 181 7 5 540 4 1 48 1 2 885 10 2
124 Baran Adam MOKSiR Puck 1229 18 10 668 7 1 -234 3 6 608 5 1 187 3 2